زمان مطالعه: 1 دقیقه
فیلم جوجه‌تیغی

فیلم جوجه‌تیغی

فیلم جوجه‌تیغی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مستانه مهاجر و همینطور به نویسندگی مصطفی زندی و سجاد پهلوان‌زاده است که آبان ماه ۱۴۰۲ اکران شد.

فیلم جوجه‌تیغی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مستانه مهاجر است که ۲۴ آبان ۱۴۰۲ در سینماهای کشور اکران شد. فیلم سینمایی جوجه‌تیغی ژانری کمدی دارد و بازیگران چون حامد کمیلی، پژمان بازغی، پانته‌آ پناهی‌ها، آناهیتا درگاهی، نازنین بیاتی، هادی کاظمی، نگار فروزنده، مهراب قاسم‌خانی و هومن برق‌نورد در آن بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی جوجه تیغی اولین کارگردانی مستانه مهاجر می‌باشد. همسر سابق وی پژمان بازغی هم یکی از بازیگران فیلم جوجه‌تیغی است. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی فیلم کمدی جوجه‌تیغی بپردازیم.

ژانر

کمدی/اجتماعی/سیاسی

زبان اصلی

ایرانی

سال تولید

۱۴۰۰

سال انتشار

۲۴ آبان ۱۴۰۲

مدت زمان

۱۰۲ دقیقه

عنوان اصلی

جوجه‌تیغی

 

پوستر فیلم جوجه‌تیغی

داستان فیلم جوجه‌تیغی

فیلم جوجه‌تیغی داستان جوانی متعصب است که با یک پیشنهاد عجیب، زندگی او تحت تاثیر قرار می‌گیرد و هم‌چنین داستان زنی است که می‌خواهد اولین رئیس‌جمهور زن ایران باشد.

بازیگران فیلم جوجه‌تیغی

عوامل و بازیگران فیلم جوجه‌تیغی

بازیگران

حامد کمیلی، پژمان بازغی، پانته‌آ پناهی‌ها، نازنین بیاتی، آناهیتا درگاهی، هادی کاظمی، هومن برق نورد، نگار فروزنده، امید روحانی، مهراب قاسم خانی، هادی عطایی، مهتاب ثروتی، آیدا ماهیانی، صحرا اسدالهی، آرزو نبوت، نوشین تبریزی

کارگردان

مستانه مهاجر

تهیه کننده

ستانه مهاجر
نویسنده مصطفی زندی و سجاد پهلوان‌زاده

موسیقی

آریا عظیمی‌نژاد
توزیع کننده فیلمیران

تصاویر فیلم جوجه‌تیغی

پانته‌آ پناهی‌ها در فیلم جوجه‌تیغی
حامد کمیلی در فیلم جوجه‌تیغی
آناهیتا درگاهی در فیلم جوجه‌تیغی
پژمان بازغی در فیلم جوجه‌تیغی
هادی کاظمی در فیلم جوجه‌تیغی
هومن برق نورد در فیلم جوجه‌تیغی
صحرا اسدالهی در فیلم جوجه‌تیغی
فیلم سینمایی جوجه‌تیغی

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «فیلم جوجه‌تیغی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.