درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
فیلم ۷۰ سی

فیلم ۷۰ سی

فیلم ۷۰ سی با بازی بهرام افشاری و هوتن شکیبا است و همینطور اولین کارگردانی بهرام افشاری می‌باشد. الهه حصاری یکی دیگر از بازیگران این فیلم است.

فیلم ۷۰ سی با بازی بهرام افشاری و هوتن شکیبا است. فیلم هفتاد سی اولین کارگردانی بهرام افشاری نیز می‌باشد. سید ابراهیم عامریان تهیه‌کنندگی فیلم ۷۰ سی را بر عهده دارد. الهه حصاری و صدف اسپهبدی دیگر بازیگران فیلم هفتاد سی هستند.

یکی از فیلم‌های پرفروش بهرام افشاری در فروردین ماه ۱۴۰۳ فیلم سال گربه است که در این فیلم وی همبازی سارا بهرامی بوده است. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی فیلم سینمایی هفتادسی بپردازیم.

ژانر

کمدی/اجتماعی

زبان اصلی

فارسی

سال تولید

۱۴۰۲

سال انتشار

۱۴۰۳

مدت زمان

-

عنوان اصلی

۷۰ سی

 

پوستر فیلم ۷۰ سی

داستان فیلم ۷۰ سی

فیلم ۷۰ سی داستان راننده اتوبوسی با بازی (بهرام افشاری) است و اتفاقات طنزی که در این فیلم شاهد خواهیم بود. گریم بهرام افشاری و هوتن شکیبا در فیلم هفتاد سی برای بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت.

هوتن شکیبا در فیلم ۷۰ سی

عوامل و بازیگران فیلم ۷۰ سی

بازیگران

بهرام افشاری، هوتن شکیبا، الهه حصاری، صدف اسپهبدی، حسین پاکدل، مهدی حسینی‌نیا، سیاوش طهمورث، ناهید مسلمی

کارگردان

بهرام افشاری

تهیه کننده

سید ابراهیم عامریان
نویسنده -

موسیقی

امیر توسلی
توزیع کننده فیلمیران

تصویر فیلم ۷۰ سی

الهه حصاری و هوتن شکیبا در پشت صحنه فیلم 70 سی

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «فیلم ۷۰ سی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.