درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
دلشکستگی

دلشکستگی

یعنی حس کردن درد و احساس از دست دادن و دچار سوگ شدن است در واقع هر آنچه را که به دلبستگی ما آسیب برساند سوگ در پی خواهد داشت .

یعنی حس کردن درد و احساس از دست دادن و دچار سوگ شدن است در واقع هر آنچه را که به دلبستگی ما آسیب برساند سوگ در پی خواهد داشت .
باید بدانیم و هر روز یادآوری شود که در این جهان هیچ چیزی ماندگار نخواهد بود .خیلی از رابطه ها به پایان می رسند و ما با هر بار انتخاب یکسری دل کندن ها و دل شکستن ها را تجربه خواهیم کرد.
در پی دلشکستگی ما یک فرآیندی را تجربه می کنیم که در هر انسانی به گونه ای متفاوت نمایان می گردد.
و قاعدتا شکل واحدی ندارد.
به محض اینکه حس کنیم سرمون شلوغ نیست احساس از دست دادن کسی را پیدا می‌کنیم. به اون شخصی که دلمون می‌خواست در آن لحظه با او بودیم فکر می‌کنیم.
بهترین درمان برای دلشکستگی پشت سر گذاشتن مراحل سوگ است و بعد آن شما می توانید همراه با ورزش
آشنا شدن با دوستان جدید
تعیین هدف ورسیدن به آن
پیشرفت در امور مورد علاقه تان
گذراندن وقت در دل طبیعت
به زندگی و تولدی دوباره دست پیدا کنید .

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «دلشکستگی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.