زمان مطالعه: 1 دقیقه
نرخ حج تمتع

نرخ حج تمتع

معاون سازمان حج و زیارت با اشاره به تکمیل ۷۰ درصد از ظرفیت کاروان‌های حج تمتع ۱۴۰۲، قیمت تمام‌شده این سفر را اعلام کرد.

معاون سازمان حج و زیارت با اشاره به تکمیل ۷۰ درصد از ظرفیت کاروان‌های حج تمتع ۱۴۰۲، قیمت تمام‌شده این سفر را اعلام کرد.

نرخ حج تمتع و عمره مفرده در سال 1402

نرخ حج تمتع و عمره مفرده
نرخ حج تمتع و عمره مفرده
نرخ حج تمتع از ۱۰۹ میلیون تومان تا ۱۳۹ میلیون تومان

 

اکبر رضایی معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت گفت: هزینه تمام‌شده سفر حج تمتع در سال ۱۴۰۲ حداقل ۱۰۹ میلیون تومان و حداکثر ۱۳۹ میلیون تومان است.

او با اشاره به اطلاعیه‌های پیشین سازمان حج و زیارت درباره پرداخت هزینه سفر حج تمتع در دو مرحله و تعیین هزینه اولیه کاروان‌های حج به مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان، اظهار کرد:‌ پس از استخراج تمام هزینه‌ها، قیمت نهایی سفر حج در سال ۱۴۰۲ از ۱۰۹ تا ۱۳۹ میلیون تومان تعیین شده است. با وجود آن‌که پیش‌تر اعلام شده بود هزینه این سفر در دو مرحله دریافت می‌شود، اما اکنون افرادی که کاروان‌هایی با قیمت کمتر از ۱۲۰ میلیون تومان را انتخاب کنند، در یک مرحله هزینه این سفر را پرداخت می‌کنند.

وی افزود: آن‌هایی که انتخابشان کاروان‌هایی با قیمت بالای ۱۲۰ میلیون تومان است، هزینه این سفر را در دو مرحله پرداخت خواهند کرد که زمان پرداخت بخش دوم این هزینه، در آینده اعلام می‌شود.

مبنای تفاوت هزینه کاروان ها چیست؟

مسکن و هتل محل اقامت زائران، اصلی‌ترین عامل تفاوت هزینه‌های این سفر می باشد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «نرخ حج تمتع» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.