زمان مطالعه: 1 دقیقه
گات سون ( GOT7 ) + جدیدترین عکسهای گروه

گات سون ( GOT7 ) + جدیدترین عکسهای گروه

آگاسه ها (نام فن کلاب گات سون) رکورد جهانی گینس را به عنوان کسانی که بیشترین توییت را در 24 ساعت که بیش از 60 میلیون توییت از تاریخ 16 تا 17ام ماه مارس داشتند
گات سون-GOT7
گات سون-GOT7

گات سون-GOT7 گات سون یک گروه موسیقی کی-پاپ کره جنوبی است که در سال 2014 و زیر نظر کمپانی موسیقی JYP Entertainment، آغاز به‌کار کرد و شامل 7 عضو پسر است.

گات سون ( GOT7 ) + جدیدترین عکسهای گروه
گات سون ( GOT7 ) + جدیدترین عکسهای گروه

گروه گات7 در 20 ژانویهٔ 2014، اولین آلبوم چندآهنگه خود را با عنوان «گرفتی؟» یا همان «Got It?»، منتشر کرد و در 22 اکتبر 2014، با انتشار تک‌آهنگ «دور دنیا» یا «Around The World»، فعالیت‌های خود را در ژاپن آغاز نمود. در این سال آلبوم «Got Love» و «Identify» را نیز منتشر کرد و عنوان «بهترین هنرمند نوظهور» را در جشنوارهٔ جوایز موسیقی سئول از آنِ خود کرد و همچنین موفق به دریافت جوایز «هنرمند تازه‌کار» و «ستارهٔ حسن‌نیت چین»، در 29امین جشنوارهٔ جوایز گلدن دیسک شد. در سال 2015 آلبوم «Just Right» را منتشر کرد.

گروه گات سون-2019
گروه گات سون-2019

گروه گات سون-2019 گات سون در سال 2016، آلبومی با نام «Flight Log» یا «دفتر پرواز » منتشر کرد که شامل سه بخش اصلی و یا سه آلبوم دیگر بود: Turbulance - Departure - Arrivel، که در این دفتر پرواز دو آلبوم اول در سال 2016 و آلبوم آخر به همراه فعالیت‌های دیگر آن‌ها نظیر کامبک جی جی پروجکت و آلبوم ژاپنی «Turn Up» و تک آهنگ «My Swagger» و آلبوم «7for7» در سال 2017 منتشر شد.

got7
got7

گات سون همچنین به عنوان بهترین اجرای جهانی و محبوب‌ترین گروه از نظر مردم در جشنواره سال 2017 انتخاب شد. سپس در سال 2018 فعالیت‌هایی ازجمله انتشار آلبوم «Eyes On You»با تایتل«Look»، انتشار تک آهنگ «The New Era» و انتشار آلبوم «Present:You»با تایتل«Lllaby» داشت.

فتوشات گات سون 2019
فتوشات گات سون 2019

سپس ورژن دوم آلبوم به نام persent: you and me با تایتل miracle و سپس با آلبوم ژاپنی l won't let you go به کار خود ادامه دادند.

مینی آلبوم «spinning top» گات سون
مینی آلبوم «spinning top» گات سون

گات سون گات سون در سال 2019 با مینی آلبوم «spinning top» با تایتل«eclipse» به کار خود ادامه دادند ، و موفقیت های جهانی بسیاری بدست آورد . آگاسه ها (نام فن کلاب گات سون) رکورد جهانی گینس را به عنوان کسانی که بیشترین توییت را در 24 ساعت که بیش از 60 میلیون توییت از تاریخ 16 تا 17ام ماه مارس داشتند ثبت کردند.

گات سون ( GOT7 ) + جدیدترین عکسهای گروه
گات سون ( GOT7 ) + جدیدترین عکسهای گروه

جکسون وانگ یکی از اعضای گروه هفت نفره ی گات سون (got7) است که به ایرانی ها علاقه خاصی دارد . جکسون خواننده، هنرپیشه، هنرمند رقص و ورزشکار حرفه‌ای شمشیربازی (رشتهٔ سابر) اهل هنگ کنگ است که در کره جنوبی فعالیت میکند .

10
10
2
2
7
7
6
6
1
1

معرفی اعضا :

mark
mark
yougyom
yougyom
جی آر
جی آر
جکسون
جکسون
جی بی
جی بی
یونگجه
یونگجه
بم بم
بم بم
9
9
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «گات سون ( GOT7 ) + جدیدترین عکسهای گروه» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
  • J°

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.