زمان مطالعه: 1 دقیقه
فیلم کامویی طلایی

فیلم کامویی طلایی

فیلم کامویی طلایی از مانگای ژاپنی کامویی طلایی ساخته شده که تاریخ اکران آن ژانویه ۲۰۲۴ است و بازیگرانی چون کنتو یامازاکی و آنا یامادا در آن بازی کرده‌اند.

فیلم کامویی طلایی (Golden Kamuy) با بازی کنتو یامازاکی و آنا یامادا است و تاریخ اکران آن در سینماهای ژاپن ۱۹ ژانویه ۲۰۲۴ می‌باشد. کارگردان فیلم سینمایی کامویی طلایی هم شیگاکی کوبو است. فیلم کاموی طلایی در حقیقت لایو اکشن مانگای ژاپنی به همین نام است که بسیار پرطرفدار می‌باشد.

یکی از بازیگران فیلم ژاپنی کامویی طلایی کنتو یامازاکی است که در سریال آلیس در سرزمین مرزی در نقش آریسو ایفای نقش کرده بود. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی فیلم گلدن کاموی (ゴールデンカムイ) بپردازیم.

ژانر

تاریخی/اکشن/کمدی/ماجراجویی

زبان اصلی

ژاپنی

سال تولید

۲۰۲۳

سال انتشار

۱۹ ژانویه ۲۰۲۴

مدت زمان

-

عنوان اصلی

Golden Kamuy

 

پوستر فیلم کامویی طلایی

داستان فیلم کامویی طلایی

داستان فیلم کامویی طلایی در اوایل قرن بیستم است و یک کهنه سرباز جنگ روسیه و ژاپن به نام سایچی سوگیموتو با بازی (کنتو یامازاکی) که به عنوان یک جوینده طلا در هوکایدو کار می‌کند. روزی او ماجرای افسانه‌ای یک گنج را می‌شنود که راه دست یافتن آن گنج نقشه خالکوبی روی بدن عده‌ای از محکومان است که از زندان فرار کرده‌اند. پس از شنیدن این داستان اتفاقاتی برای او در ادامه رخ می‌دهد.

بازیگران فیلم کامویی طلایی

عوامل و بازیگران فیلم کامویی طلایی

بازیگران

آنا یامادا، کنتو یامازاکی، یوما یاموتو، هیروشی تاچی، گوردون مائدا، هیروشی تاماکی

کارگردان

شیگاکی کوبو

تهیه کننده

-

نویسنده

تسوتومو کورویوا

موسیقی

یوتاکا یامادا
توزیع کننده -

تصاویر فیلم کامویی طلایی

کنتو یامازاکی در نقش سایچی سوگیموتو
آنا یامادا در نقش آسیرپا
Golden Kamuy Movie

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «فیلم کامویی طلایی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.