زمان مطالعه: 1 دقیقه
فیلم آخرین تماس برای استانبول

فیلم آخرین تماس برای استانبول

برن سات و کیوانچ تاتلیتوگ بازیگران سریال عشق ممنوع هستند که پس از سال‌ها در فیلم آخرین تماس برای استانبول در کنار هم بازی می‌کنند.

فیلم آخرین تماس برای استانبول (Last Call for Istanbul) توسط پلتفرم نتفلیکس منتشر خواهد شد. فیلمبرداری این فیلم در ترکیه و نیویورک، آمریکا انجام شده است. تاریخ انتشار فیلم آخرین تماس برای استانبول ۲۴ نوامبر ۲۰۲۳ است.

برن سات و کیوانچ تاتلیتوگ بازیگران اصلی فیلم آخرین تماس برای استانبول هستند. این دو که پیش از این در سریال عشق ممنوع بازی قابل توجهی را در کنار هم تجربه کرده‌اند، این‌بار در فیلمی به نام آخرین تماس برای استانبول بازی می‌کنند. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی فیلم سینمایی آخرین تماس برای استانبول بپردازیم.

ژانر

عاشقانه/هیجانی

زبان اصلی ترکی
سال تولید

۲۰۲۲

تاریخ انتشار

۲۴ نوامبر ۲۰۲۳

مدت زمان

۹۱ دقیقه

عنوان اصلی فیلم Last Call for Istanbul

 

پوستر فیلم آخرین تماس برای استانبول

داستان فیلم آخرین تماس برای استانبول

فیلم آخرین تماس برای استانبول داستان سرین با بازی (برن سات) است که در فرودگاه بین‌المللی JFK نیویورک چمدانش را مسافر دیگری برده است. وی با مهمت با بازی (کیوانچ تاتلیتوگ) در جستجوی چمدان گم‌شده است و اتفاقاتی که پس از آن رخ می‌دهد.

عوامل و بازیگران فیلم آخرین تماس برای استانبول

بازیگران

برن سات و کیوانچ تاتلیتوگ

کارگردان

Gonenc Uyanik

تهیه کننده

-

نویسنده

Nuran Evren Sit

موسیقی

-

توزیع کننده نتفلیکس

تصویر فیلم آخرین تماس برای استانبول

فیلم آخرین تماس برای استانبول

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «فیلم آخرین تماس برای استانبول» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.