برای این که بتوانیم به مقصد قلعه نویی بعد از تیم ملی برسیم، کافی است مروری داشته باشیم بر اولین حضور قلعه نویی در تیم ملی ایران. در سال 1385 امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی شد. قلعه نویی بلافاصله پس از قهرمانی استقلال در لیگ، راهی تیم ملی شد تا بعدها همه جوانی و کم تجربگی را عامل ناکامی او در تیم ملی بدانند. به هر شکل دوران مربیگری وی در تیم ملی یک سال بعد به پایان رسید و پس از حذف ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا 2007، دوران وی به سر آمد. هرچند قلعه نویی معتقد بود بازیهای تیمش بی نقص و کامل بوده و هنوز هم این صحبتها را تکرار می کند که با وجود شاهکارهای تاکتیکی تنها اسیر بدشانسی شد اما این بهانه ها مانع از اخراج قلعه نویی از تیم ملی نشد. به این ترتیب لیگ 87-86 در حالی شروع شد که دیگر خبری از قلعه نویی در بین مربیان لیگ برتر نبود.

در همان ایام و در روزهایی که جو عمومی به شدت علیه ژنرال بود، برخی از رسانه ها خبر دادند که باشگاه پاختاکور ازبکستان به دنبال سرمربی سابق تیم ملی ایران است. حتی تصویری هم از قلعه نویی و امید طیری در حالی منتشر شد که پیراهن پاختاکور در دست آن ها بود. در هر حال این مساله هم نتوانست افکار عمومی را قانع کند. طبیعی هم بود. همه می دانستند قلعه نویی تیم رسانه ای قدرتمندی دارد و آنها این توانایی را دارند تا با تبلیغات، تصویری از مربی شکست خورده بسازند که تیمهای مختلف در سراسر دنیا به دنبال او هستند!

مدتی بعد قلعه نویی با مس کرمان قرارداد بست و همه چیز فراموش شد. کسی هم پیگیر نشد که آیا این ماجرای پاختاکور حقیقت داشته یا خیر؟ اما اگر این بار هم قلعه نویی از تیم ملی اخراج شد، حتما منتظر پیشنهادات مختلف از تیمهای داخلی و خارجی به او باشید؛ پیشنهادهایی که تنها روی کاغذ اعتبار دارند!

 

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «یک شوخی تبلیغاتی: پیشنهاد پاختاکور ازبکستان به قلعه نویی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره یک شوخی تبلیغاتی: پیشنهاد پاختاکور ازبکستان به قلعه نویی فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.