زمان مطالعه: 1 دقیقه
پرسپولیس- تاج(1347) و اولین اسپانسر دربی سرخابی

پرسپولیس- تاج(1347) و اولین اسپانسر دربی سرخابی

اولین بار که دربی سرخابی های پایتخت برگزار شد، بانک عمران نقش اسپانسری مسابقه را برعهده داشت.

در فروردین ماه 1347 یک آگهی تبلیغاتی نظر علاقمندان به فوتبال را به خود جلب کرد. در این آگهی که با تیتر برخورد قدرتها یا مبارزه معجزه گران فوتبال ایران از آن یاد شده بود، خبر از برگزاری مسابقه ای می داد که تا قبل از آن، هرگز برگزار نشده بود. در آگهی آمده بود:

فوتبالیست های پرسپولیس با فوتبالیست های تاج روز جمعه  16 فروردین ماه ساعت 4 بعد از ظهر در زمین امجدیه هیجان انگیزترین بازی را ارائه می دهند. بهزادی-  کاشانی- جاسمیان- گنجی پور- طاوسی- رحیمی- معینی- اویسی- وطن خواه ها و چهره های نیرومند دیگر باشگاه پرسپولیس با فوتبالیست های توانای باشگاه تاج زمین امجدیه را زیر پاهای نیرومند خود به لرزه در می آورند.

بانک عمران مبتکر حساب تشکیل سرمایه عموم دوستاران ورزش را به مشاهده این بازی هیجان انگیز دعوت می نماید.

به این ترتیب بانک عمران در دورانی که هنوز کلمه اسپانسر به گوش هیچ ایرانی نخورده بود و دهه ها تا استفاده تیمها از اسپانسر بر روی لباس خود، زمان مانده بود، عملا به اولین اسپانسر مشترک دو تیم بدل شد. امری که نیم قرن بعد بارها تکرار شد!

 

 

نظر خود را درباره «پرسپولیس- تاج(1347) و اولین اسپانسر دربی سرخابی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره پرسپولیس- تاج(1347) و اولین اسپانسر دربی سرخابی فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.