درج نظر
مطالعه: 2 دقیقه
داستان جام ملتهای اروپا؛ یورو 2016( بخش دوم)

داستان جام ملتهای اروپا؛ یورو 2016( بخش دوم)

یورو 2016 با تماشاگران ایسلندی و تشویق هایشان، شلوار دروازه بان مجارستان و درخشش ولز در رقابتها به یاد آورده می شود.

 

 • سی ام ژوئن 2016 و آغاز یکی دیگر از مسابقات یک چهارم نهایی در ورزشگاه ژفری گیشارد. دیدار لهستان و پرتغال در حضور 62940 تماشاگر استادیوم ولودروم.
 • دقیقه 32 دیدار ایتالیا و بلژیک و اولین گل ایتالیا در تورنمنت توسط امانوئله جیاکرینی. ایتالیا این بازی را برد و شاگردان آنتونیو کونته تنها با دو مسابقه مقابل بلژیک و سوئد صدرنشینی خود را در گروه قطعی ساختند.
 • گابور کیرالی، دروازه بان 40 ساله مجارستان رکورد پیرترین بازیکن این جام و تاریخ یورو را از آن خود ساخت. وی که در سال 1998 در هرتابرلین همبازی علی دایی بود در یورو 2016 هم با شلوار معروف خود در میادین حاضر می شد.
 • رناتو سانچز در دقیقه 33 گل تساوی پرتغال را وارد دروازه لهستان می کند. لهستان در این بازی پس از 100 ثانیه پرتغال پیش افتاد اما در پنالتی ها مغلوب شد. سانچز 18 ساله هم در پایان مسابقات به عنوان بهترین بازیکن جوان جام برگزیده شد.
 • بیست و هفتم ژوئن و پایان تورنمنتی ناامید کننده برای وین رونی و روی هاجسون و تیم ملی انگلیس. سه شیرها تنها در یک بازی خود پیروز شدند و با باخت مقابل ایسلند از رقابت ها حذف شدند.
 • رابسون کانو ولزی در محاصره بلژیک ها. در دقیقه 55 این مسابقه و در برد 3 بر یک ولز، کانو یکی از زیباترین گل های جام را وارد دروازه بلژیک کرد.
 • ایسلند در اولین حضور خود در یورو، بخش بزرگی از جمعیت کشور خود را در استادیوم های فرانسه دید. ایسلند به جمع هشت تیم برتر اروپا رسید و لحظه هایی ماندگار برای تماشاگران خود رقم زد.
 • بیست و ششم ژوئن و استادیوم مونیسیپال تولوز. دقیقه 78 است و میشی باتشوآی بلژیکی در دقیقه 78 پس از به ثمر رساندن گل دوم این تیم مقابل مجارستان این گونه شادی می کند. دیداری که 4 بر صفر خاتمه می یابد.
 • شش جولای؛ خاتمه اولین دیدار نیمه نهایی یورو و تصویری از رونالدو و گرت بیل مردان تاثیرگذار پرتغال و ولز. پایان نبرد این دو رئالی با برتری رونالدو خاتمه یافت تا ولز از نیمه نهایی پیش تر نرود.
 • آلوارو موراتا در دقیقه 7 بازی با کرواسی، سومین و آخرین گل خود را برای اسپانیا در این تورنمنت به ثمر رساند. موراتا در برد 3 بر صفر مقابل ترکیه هم 2 گل زده بود اما گل او برای برد مقابل کرواسی کافی نبود و اسپانیا با شکست در این مسابقه در گروه خود دوم شد.
 • دیدار پرتغال و لهستان به ضربات پنالتی کشیده شد تا پرتغال باز هم به یک تساوی دیگر در تورنمنت دست یابد. ضربه پنالتی یاکوب بلاژیکوفسکی اندکی بعد به هدر می رود و پرتغال موفق به حذف لهستان از تورنمنت می شود. پرتغال در حالی به نیمه نهایی رسید که در 4 مسابقه خود پیروز نشد!
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «داستان جام ملتهای اروپا؛ یورو 2016( بخش دوم)» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.