زمان مطالعه: 3 دقیقه
میز خدمت مشتری

میز خدمت مشتری

شركت ايران خودرو در سال جهش توليد در راستای تكريم حقوق مشتريان خود  اقدام به راه اندازی وب سايت ميز خدمات مشتری نموده است.

میز خدمت ایران خودرو به منظور ارائه خدمت‌هایی برای مشتریان راه اندازی شده است. این سامانه در سال جهش تولید ایجاد شده و در آن ارائه خدمات در زمينه پيگيری و تكميل مراحل ثبت‌نام تا مرحله تحويل خودرو به مشتری ارائه گرديده است. در میز خدمت مشتری ایران خودرو مشتریان بدون مراجعه به نمايندگی‌ها، از كليه خدمات مورد نیاز برای تکمیل فرآيندهای ثبت‌نام خود بهره‌مند می‌شوند. با آسمونی همراه باشید.

میز خدمت ایران خودرو

میز خدمت مشتری ایران خودرو به منظور کاهش نیاز به حضور مشتری در نمایندگی‌ها و صرفه‌جویی در زمان مشتری پیاده‌سازی شده است. بنابراین مشتریان برای دریافت خدمات ایران خودرو نیازی به مراجعه حضوری ندارند و برای تکمیل و پیگیری مراحل ثبت‌نام خودرو تا مرحله تحویل خودرو بصورت اینترنتی کارهای خود را دنبال می کنند.

آدرس سایت میز خدمت ایران خودرو + شماره تماس

آدرس تهران، بزرگراه يادگار امام نرسيده به خيابان آزادی ساختمان مديريت ارتباط با مشتريان ايران خودرو
سامانه میز خدمت ایران خودرو https://customer.ikco.ir
شماره تماس میز خدمت ایران خودرو 096440
ایمیل CRM@IKCO.IR

خدمات سامانه ایران خودرو میز خدمت مشتری

خدمات میز خدمت ایران خودرو
خدمات میز خدمت ایران خودرو

خدمات سامانه ایران خودرو میز خدمت مشتری شامل موارد بسیاری به قرار زیر است:

قرارداد

این بخش از منوی خدمات شامل کلیه قراردادهایی است که با شرکت ایران خودرو داشته اید.

اصالت خودرو و کارشناسی خودرو

با انتخاب کارشناسی خودرو از منوی اصلی سایت میز خدمت مشتری ایران خودرو می توانید برای کارشناسی به یکی از نمایندگی های مجاز ایران خودرو مراجعه کنید. برای این کار ابتدا شماره شاسی خودرو و اطلاعات کامل خودرو را وارد کرده و در نهایت به انتخاب روز و ساعت مشخص برای نوبت بپردازید. در صورت تایید نهایی اطلاعات در زمان تعیین شده برای کارشناسی خودرو مراجعه کنید.

استعلامات

یکی از خدمات موجود در سایت میز خدمت مشتری ایران خودرو، امکان استعلام از وضعیت رهنی سند خودرو و استعلام وضعیت ثبت نام خودرو است که با وارد کردن شماره شاسی قابل دریافت هستند.

الحاقیه

پس از صدور بیمه نامه در صورتی که تغییراتی در قرارداد ایجاد شود بر حسب تقاضای بیمه گذار الحاقیه که یک نوع سند است صادر خواهد شد.

تحویل حضوری خودرو

پس از ثبت سفارش خودرو و خرید آن، زمانی که موعد تحویل خودرو فرا رسید به دو صورت حضوری و غیر حضوری می توان نسبت به دریافت آن اقدام کرد. در صورت تمایل جهت دریافت خودرو به صورت حضوری می بایست با انتخاب این گزینه درخواست خود را ثبت کنید. ضمناً توجه داشته باشید که تحویل حضوری هزینه ای نداشته و در صورت پرداخت هزینه حمل، مبلغ پرداختی به شما عودت داده خواهد شد.

تغییر رنگ خودرو

این گزینه مناسب زمانی است که شما خودروی مورد نظر خود را خریداری کرده اید، اما پیش از تحویل قصد تغییر رنگ آن را دارید. پس از انتخاب این گزینه با انتخاب قرارداد مورد نظر و انتخاب رنگ به تایید نهایی بپردازید.

سوابق ثبت نام

جهت اطلاع از سوابق ثبت نام مبنی بر مجاز یا غیر مجاز بودن برای نام نویسی خودرو از این گزینه استفاده می شود به این صورت که با ورود کد ملی خود قادر به استعلام این موضوع خواهید بود.

مشاهده لیست پیامک های دریافتی

کلیه پیامک های مرتبط با ثبت نام خودرو، خرید خودرو و موعد تحویل آن از طریق این بخش در کاستومر مشتری ایران خودرو قابل مشاهده هستند. تمام موارد نام برده شده از طریق پیامک به حساب کاربری شما در این سامانه اطلاع رسانی خواهند شد.

دعوت نامه

جهت اطلاع از مفاد دعوت نامه و همچنین تکمیل مراحل ثبت نام برای دریافت خودرو از طریق این گزینه می توانید اقدام کنید.

نحوه پیگیری خودرو ایران خودرو با شماره پیگیری

  1. به سایت میز خدمت مشتریان ایران خودرو به نشانی https://customer.ikco.ir  بروید.
  2. در صفحه باز شده روی گزینه « ورود به میز خدمت» کلیک کنید.
  3. نام کاربری (که همان کد ملی‌تان است) و رمز عبور انتخابی خود را در زمان ثبت‌نام را وارد کنید.
  4. شما می‌توانید از این طریق وضعیت تحویل خودروی خود را دنبال کنید.

تمامی درخواست‌های خدمات مربوط به فرآیندهای فروش و تحویل خودروی خود را می توانید در ميز كار مشتری پيگيری نمایید.

ثبت نام در سامانه میز خدمت مشتری ایران خودرو

وورد به سامانه میز خدمت ایران خودرو
وورد به سامانه میز خدمت ایران خودرو
  1. به نشانی https://esale.ikco.ir/#!/customer/secondRegister مراجعه کنید.
  2. در صفحه باز شده کد ملی خود را به‌صورت کامل و بدون خط تیره در کادر وارد کنید و روی دکمه جستجو بزنید.
  3. در مرحله بعد فرم اطلاعات هویتی و حساب بانکی‌تان را به‌طور کامل پر کنید.
  4. بعد از تکمیل فرم فرایند عضویت شما به پایان می‌رسد. با وارد کردن نام کاربری (کد ملی‌تان) و رمز عبور در سامانه ایران‌خودرو می‌توانید وارد میز خدمت شوید.
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «میز خدمت مشتری» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.