زمان مطالعه: 1 دقیقه
فیلم بی‌بدن

فیلم بی‌بدن

فیلم بی‌بدن با بازی الناز شاکردوست، سروش صحت، پژمان جمشیدی و نوید پورفرج و به کارگردانی مرتضی علیزاده است که یادآور پرونده جنایی غزاله شکور است که پیکر وی هیچگاه پیدا نشد.

فیلم بی‌بدن (bodiless) با بازی الناز شاکردوست، سروش صحت، پژمان جمشیدی و نوید پورفرج است که بسیاری از منتقدان فیلم بی‌بدن را یادآور پرونده غزاله شکور می‌دانند. پرونده غزاله شکور سال ۱۳۹۲ مطرح شد و ماجرای دختر ۱۹ ساله بود که احتمالا به وسیله دوست‌پسرش آرمان عبدالعالی کشته شده باشد اما هیچوقت این پرونده حل نشد و سرانجام آرمان سال ۱۴۰۰ به دار آویخته شد. کارگردان فیلم بی‌بدن مرتضی علیزاده و نویسنده آن هم کاظم دانشی می‌باشد. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی فیلم سینمایی بیبدن (Bi Badan) بپردازیم.

ژانر

جنایی/رازآلود

زبان اصلی

فارسی

سال تولید

۱۴۰۲

سال انتشار

بهمن ۱۴۰۲ و ۲۳ اسفند ۱۴۰۲

مدت زمان

۱۱۲ دقیقه

عنوان اصلی

بی‌بدن

 

پوستر فیلم بی‌بدن

داستان فیلم بی‌بدن

فیلم بی‌بدن داستان گم شدن دختری به نام ارغوان است که معلوم می‌شود با پسری به نام سروش دوست بوده و حالا مادر ارغوان با بازی (الناز شاکردوست) در تلاش است دخترش را به هر نحوی شده پیدا کند حتی اگر جسد او باشد.

عوامل و بازیگران فیلم بی‌بدن

بازیگران

الناز شاکردوست، نوید پورفرج، گلاره عباسی، سروش صحت، پژمان جمشیدی

کارگردان

مرتضی علیزاده

تهیه کننده

سید مصطفی احمدی
نویسنده کاظم دانشی

موسیقی

حبیب خزایی‌فر
توزیع کننده شایسته فیلم

تصاویر فیلم بی‌بدن

الناز شاکردوست در فیلم بی‌بدن
سروش صحت در فیلم بی‌بدن
پژمان جمشیدی در فیلم بی‌بدن
گلاره عباسی در فیلم بی‌بدن
نوید پورفرج در فیلم بی‌بدن
فیلم سینمایی بی‌بدن

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «فیلم بی‌بدن» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.