زمان مطالعه: 4 دقیقه
بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

در جهان خوانندگان زیادی هستند که در زمینه موسیقی فعالیت می کنند که هر کدام طرفداران خود را دارند. از ویژگی...

در جهان خوانندگان زیادی هستند که در زمینه موسیقی فعالیت می کنند که هر کدام طرفداران خود را دارند. از ویژگی هایی که باعث محبوبیت و معروفیت برخی خوانندگان می شود می توان به صدا، سبک موسیقی، چهره و ... اشاره کرد. آسمونی در این بخش به معرفی بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان می پردازد.بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان
بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

استیوی واندر یکی از بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

استیوی واندر مدت کوتاهی پس از تولدش، نابینا شد. اما مهارت های ذهنی فی البداهه ای داشت که او را به یکی از بزرگترین خوانندگان تاریخ بدل کرد. او تا به امروز 22 جایزه گرمی، یک جایزه یک عمر دستاورد گرمی و یک اسکار بهترین ترانه را دریافت کرده و بیش از 30 ترانه راه یافته به جمع ده ترانه برتر روز امریکا را داشته است. همچنین او به تالار مشاهیر راک اند رول  و تالار مشاهیر ترانه سرایان راه یافت.

best-male-world-readers
best-male-world-readers

اوتیس ردینگ یکی از بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

مرگ اوتیس ردینگ در یک حادثه هواپیمایی در سنین جوانی در سال 1967 ، دنیای هنر را در غم از دست دادن او، فرو برد. اما صدای رسای او چنان نفوذی در دنیای موسیقی داشت که این میراث او در قلب های مردم بیشماری در اطراف جهان، هنوز زنده است. او به عنوان "سلطان موسیقی سول" لقب داشت و به دلیل شهرت و تاثیرگذاری اش پس از مرگش به تالار مشاهیر راک اند رول در سال 1989 راه یافت.

بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان
بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

مایکل جکسون یکی از بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

مایکل جکسون به عنوان مشهورترین و موفق ترین هنرمند تاریخ توسط مردم دنیا و کتاب های ثبت جهانی گینس شناخته شده است. او یک چهره جهانی در فرهنگ مردمی بود و به عنوان "سلطان پاپ" لقب گرفته است. مایکل از زمان آغاز مسیر افسانه ای او در سال 1971، در قلب میلیونها نفر از سراسر جهان را در چهار دهه جای داشت. او از موفقیت های متعدد از سال 1980 بهره‌مند شد و توانایی های خواندن و موسیقی منحصر به فردش به شدت بر هنرمندان دیگری که سبک او را دنبال می کردند، تاثیر گذار بود. او صدها جایزه دریافت کرده است از جمله جوایز گرمی، جوایز موسیقی امریکا، و جوایز دیگر. همچنین مایکل دو بار به تالار مشاهیر راک اند رول و در تالار مشاهیر رقص  فرا خوانده شد.

best-male-world-readers
best-male-world-readers

باب دیلن یکی از بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

این هنرمند خود به تنهایی یک آکادمی موسیقی پاپ است! و سلطان دنیای موسیقی در بیش از پنج دهه بوده است. او به دلیل سهم عمده اش در ژانر موسیقی پاپ در 1960 بیشتر شناخته شده است به طوری که او کسی بود که محدودیت های موسیقی پاپ را از بین برد. باب دیلن همچنین موفقیت های بزرگی در ژانرهای دیگری مثل بلوز، فولک، راک ابیلی، کانتری و گاسپل، انگلیسی، اسکاتلندی، ایرلندی، راک اند رول و حتی جاز و سویینگ به دست آورد. با جوایز زیادی برد که مهمترین آنها جایزه آکادمی، گرمی و گلدن گلوب بود. علاوه بر اینها باب دیلن به تالار مشاهیر راک اند رول فرا خوانده شد.

بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان
بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

ماروین گای یکی از بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

ماروین گای معروف به شاهزاده سول و شاهزاده موتاون یکی از موثرترین خوانندگان دهه شصت، دهه هفتاد و اوایل دهه هشتاد قرن گذشته بود. او جوایز متعددی برای آهنگ های سولواش دریافت کرد  و پس از مرگ به تالار مشاهیر راک اند رول در 1987 و پیاده روی شهرت هالیوود راه یافت. او پیاده روی شهرت هالیوود را در 1990 نیز برای صنعت موسیقی اش دریافت کرد.

best-male-world-readers
best-male-world-readers

الویس پریسلی یکی از بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

الویس پریسلی، سه بار برنده جایزه گرمی و تالار مشاهیر، ملقب به سلطان راک اند رول و یک چهره فرهنگی بود. او هنوز به عنوان بزرگترین خواننده تاریخ شناخته می شود به دلیل استعداد در صدا و توانایی های ویژه اش، هنوز میلیونها نفر در سراسر جهان عاشق او هستند.

بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان
بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

جان لنون یکی از بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

جان لنون یکی از اعضای موسس "بیتلز" بود که نقش عمده ای در بالا آمدن جان لنون و مشهور شدنش داشت و او را به یکی از بزرگترین خوانندگان تاریخ تبدیل نمود. او به دلیل آهنگ سازی و خوانندگی تجاری و انتقادی موفقش، معروف است. او در سن 40 سالگی توسط مارک چاپمن در سال 1980 تنها سه هفته پس از انتشار آلبوم جدیدش، به قتل رسید.

best-male-world-readers
best-male-world-readers

سام کوک یکی از بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

محبوب ترین خواننده در تاریخ، کسی که دنیای مدرن موسیقی را متحول کرد و بر آن تاثیر زیادی گذاشت، سام کوک به دلیل توانایی های منحصر به فرد و متمایزش مشهور شد. او به عنوان یکی از موسسان موسیقی سول شناخته شده و بدین جهت افتخار سلطان سول به او داده شد. او در سنین جوانی 33 سالگی این جهان را وداع گفت اما هنوز به عنوان بزرگترین خواننده تاریخ از او یاد می رشود.

بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان
بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

ری چارلز یکی از بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان

نوازنده مشهور آمریکایی – افریقایی پیانو و کیبورد الکتریک و خواننده سبک‌های جاز و ریتم و بلوز بود. ری چالز تاثیرگذار ترین خواننده در تاریخ موسیقی بود . به عنوان یکی از بزرگترین خواننده ها همیشه از او نام برده خواهد شد. او از پیشگامان موسیقی سول و پیانو بود که به شکل دهی به صدای ریتم و بلوز پرداخت و به همه سبک‌ها از موزیک کانتری گرفته تا استانداردهای پاپ صوتی سول‌وار بخشید. پس از مرگش در سال 2004 همچنان در قبل میلیونها هوادارش باقی ماند.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بهترین خوانندگان مرد تاریخ موسیقی جهان» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.