زمان مطالعه: 1 دقیقه
داستان کوتاه «سلامتی، یک انتخاب است»

داستان کوتاه «سلامتی، یک انتخاب است»

آسمونی، با یک داستان کوتاه جالب و خواندنی همراه آسمونی باشید. داستان کوتاه   زن و شوهر سالمندی در...
آسمونی، با یک داستان کوتاه جالب و خواندنی همراه آسمونی باشید.

داستان کوتاه
داستان کوتاه
داستان کوتاه

 

زن و شوهر سالمندی در جریان یک حادثه رانندگی جان‌شان را از دست دادند. آنها شصت سال بود که با هم ازدواج کرده بودند و از سلامتی عالی برخوردار بودند، زیرا زن پیوسته به ورزش کردن و خوردن غذاهای سالم اصرار داشت.

در بهشت یکی از ملائک آنها را به جایگاه‌شان راهنمایی کرد. جایی که آنها رفتند آشپزخانه‌ای بزرگ، اتاق وسیع و یک جکوزی داشت. مرد گفت: جای بسیار خوبی است. اما برای ما چقدر هزینه بر می دارد؟

فرشته‌ای که آنها را به آنجا برده بود گفت: اینجا بهشت است، از کسی پولی نمی گیریم. بعد زمین گلفی را نشان داد و گفت می توانید در آنجا بازی کنید. بعد از آن هم فروشگاهی پر از مواد غذایی را نشان داد و گفت می توانند مواد غذایی خود را از آنجا تهیه کنند.

مرد با خوشحالی گفت: عالی است. برای خرید سبزیجات چقدر باید بپردازیم؟

« در بهشت از کسی پولی گرفته نمی شود. همه چیز مجانی است.»

روز بعد، زن و شوهر به رستورانی رفتند که بوفه بسیار رنگینی داشت. انواع و اقسام غذاها را روی آن گذاشته بودند. مرد سالخورده پرسید: برای خوردن غذا چه مبلغی باید بپردازیم؟

جواب آمد: چرا متوجه نیستی؟! در بهشت همه چیز مجانی است!

مرد پرسید: بسیار خب، غذاهای کم چرب و کم کالری کجا هستند؟

جواب آمد: بهترین خبر این است که می توانید هر قدر می خواهید بخورید و چاق هم نشوید.

در این زمان مرد سالخورده به شدت عصبانی شد و زنش را مخاطب قرار داد و گفت: همه‌اش تقصیر توست، اگر تا این اندازه مراقب غذا خوردن‌مان نبودی، می توانستیم ده سال زودتر به اینجا بیاییم!!

اختصاصی آسمونی 
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «داستان کوتاه «سلامتی، یک انتخاب است»» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.