زمان مطالعه: 1 دقیقه
معرفی بانک اقتصاد نوین

معرفی بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین با شعار "باهم، برای هم" یکی از بانک های خصوصی ایرانی است که در سال 1380 تاسیس گردید.
نام بانک اقتصاد نوین
شعار با هم، برای هم
سال تاسیس 1380/04/29
نوع بانک خصوصی
لینک سایت https://www.enbank.ir
بانکداری اینترنتی https://modern.enbank.ir/ibnew/login/loginPage.action
تلفن گویا  021-82330000
مرکز ارتباط 021-48031000
ایمیل info@enbank.ir
آدرس شعبه مرکزی تهران، بین خیابان ولیعصر و آفریقا، بلوار اسفندیار، شماره 24

 

تاریخچه بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصادنوین اولین بار در تاریخ 29 الی 31 تیرماه سال 1380، براساس مجوزات مأخوذه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ اقدام به پذیره‌نویسی سهام نمود. مجمع عمومی مؤسس بانک اقتصادنوین در 13 مرداد 1380 برگزار و در تاریخ 20 مرداد همان سال، با سرمایه اولیه به مبلغ 250 میلیارد ریال در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران، تحت شماره 177132 به ثبت رسید.

پس از چند دوره افزایش سرمایه سنوات قبل، در مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ 27 تیر 1389 مقرر گردید، سرمایه بانک از مبلغ 4.000(چهار هزار) میلیارد ریال به مبلغ 15.000 (پانزده‌ هزار) میلیارد ریال طی دو سال افزایش یابد. بر این اساس و تاکنون طی دو مرحله افزایش سرمایه، سرمایه بانک از مبلغ 000ر4 میلیارد ریال به ترتیب به مبالغ 5.500 و 8.000 میلیارد ریال افزایش یافته است.

اهداف بانک اقتصاد نوین

این بانک درصدد است با رعایت قوانین بانکداری اسلامی و جلب رضایت ذینفعال، به یکی از سه بانک برتر ایران از لحاظ سودآوری تبدیل شود و نقشی اثربخش در توسعه و رشد اقتصادی کشور ایفا نماید. این بانک با برخورداری از کارآمدترین کارکنان، شایسته ترین مدیران و مدرن ترین شبکه خدمت رسانی، آماده خدمترسانی به تمامی مردم ایران می باشد.

خدمات بانک اقتصاد نوین

این مجموعه خدمات مختلفی را ارائه می دهد که به آنها می پردازیم. این خدمات عبارت اند از:

  1. ارائه دهنده وام خرید کالا
  2. اینترنت بانک اقتصاد نوین
  3. طرح اعتبارینو 
  4. طرح انتخاب
  5. طرح تسهیلاتی ارزینو

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «معرفی بانک اقتصاد نوین» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.