زمان مطالعه: 1 دقیقه
جام ملتهای آسیا 2023؛ بحرین- مالزی

جام ملتهای آسیا 2023؛ بحرین- مالزی

به نظر می رسد مسابقه تیمهای بحرین و اردن مسابقه ای کلیدی برای جدول دور حذفی جام ملتهای آسیا است.

تیم ملی فوتبال بحرین موفق شد در دومین دیدار خود در جام ملتهای آسیا به سختی و با تک گل دقیقه 5+90 علی مدن مالزی را شکست داده و در رده سوم گروه پنجم جام ملتهای آسیا قرار گیرد.

حالا با این نتیجه دیدار بحرین در برابر اردن، نقشی کلیدی در جام ملتها ایفا خواهد کرد. اردن اگر برد مقابل کره را در واپسین لحظات از دست نمی داد، اکنون قطعا صدرنشین این گروه می شد و در دور حذفی جام در نیمه ای از جدول مسابقات قرار می گرفت که ایران نیز احتمالا در آن حضور خواهد داشت. اما حالا تساوی بحرین و اردن و یا برد احتمالی بحرین از اردن می تواند کره را صدرنشین گروه ساخته و این تیم را حریف ژاپن در دور بعدی بازیها سازد. هرچند شاید کره ای ها هم بدشان نیاید در این گروه دوم شده و از مصاف با ژاپن اجتناب کنند. تصاویر بازی بحرین و مالزی را با هم می بینیم:

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «جام ملتهای آسیا 2023؛ بحرین- مالزی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.