زمان مطالعه: 1 دقیقه
انیمیشن امین و اکوان

انیمیشن امین و اکوان

انیمیشن امین و اکوان یکی از پربیننده ترین انیمیشن ها، اولین ساخته حرفه ای زحل رضوی به عنوان کارگردان و تهیه کننده انیمیشن می باشد.

انیمیشن امین و اکوان اثری جذاب و متفاوت از سینمای ایران با عنوانی موزیکال که به کارگردانی و فیلمنامه نویسی زحل رضوی ساخته شده است و محصول سال 1396 می باشد. این اثر علارغم این که چهار سال پیش تولید شده است بنابه دلایلی با تاخیر زیاد در نهایت در سال جاری از پلتفرم ها با کیفیت بالا منتشر شده است. کارتون امین و اکوان یکی از پربیننده ترین انیمیشن هایی است که با استقبال زیاد مردم مواجه شد. برای آشنایی با انیمیشن امین و اکوان این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید.

زحل اسم دومین سیاره بزرگ منظومه شمسی و ششمین سیاره ای است که به دور خورشید می چرخد… هنوز که از کهکشان راه شیری خارج نشدین ی سر پا رو زمین پیاده بشین می خوام با زحل ایرانی آشناتون کنم… زحل رضوی انیمیشن ساز زن ایرانی است که تا کنون انیمیشن های «دشت تمشک»، «کلاغ ها» و «راه و بی راه» تازه ترین انیمیشن رضوی «امین و اکوان» است که در جشنواره فیلم کودک اصفهان کاندید شده بود… این انیمیشن در فضایی کلاسیک و قدیمی قصه ای امروزی را برای کودکان روایت می کند و جامعه هدف آن کودکان بالای ده سال است اما سایر کودکان هم می توانند به سینما رفته و این انیمیشن را ببینند.

ژانر

موزیکال-اجتماعی 

زبان اصلی

فارسی

زبان های دوبله

-

کارگردان

زحل رضوی

سال تولید

1396- 1399- 1400

تعداد فصل / مدت زمان

3 فصل- 76 دقیقه

 

خلاصه انیمیشن امین و اکوان

انیمیشن امین و اکوان
پوستر انیمیشن امین و اکوان

فیلم امین و اکوان، داستان کارتون درباره دو پسر جوان می باشد که به یک شهر جدید نقل مکان می کنند. امین و اکوان نام این دو شخص می باشد. در این فیلم سینمایی، امین پسری مسئولیت پذیر و کاری است که از شغل خودش پول در میاورد بر عکس آن اکوان ادمی است که دوست دارد بدون انجام کاری به پول برسد بنابراین از سادگی و مهربانی امین نیز سو استفاده می کند و پول های او را خرج می کند....

عوامل، دوبلورها و شخصیت های انیمیشن امین و اکوان

کارگردان

زحل رضوی

تهیه کنندگان

زحل رضوی و مهدی صفارپور

نویسنده

زحل رضوی

موسیقی

سپهر عباسی
  • صداپیشگان فیلم امین و اکوان

  •  فرزاد شیرمحمدی
  • محمد مهدی قاسمی
  • مرضیه ابراهیمی
  • سجاد تکلو
  • محسن زرآبادی پور 
  • اکرم عبدی
  • مرجان مظفری
  • نوید نوروزی

عکس های انیمیشن امین و اکوان

صحنه ای از فیلم انیمیشن امین و اکوان

صحنه ای از انیمیشن امین و اکوان

انیمیشن امین و اکوان
انیمیشن امین و اکوان
کارتون امین و اکوان
شخصیت امین در کارتون امین و اکوان
انیمیشن امین و اکوان
انیمیشن امین و اکوان
شخصیت اکوان در فیلم سینمایی امین و اکوان
شخصیت اکوان در فیلم سینمایی امین و اکوان
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «انیمیشن امین و اکوان» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.