زمان مطالعه: 1 دقیقه
احمدرضا عابدزاده و نبرد مرگ و زندگی

احمدرضا عابدزاده و نبرد مرگ و زندگی

روز 12 اسفند 1380، روزی شوم در زندگی دروازه بان سابق تیم ملی ایران بود؛ روزی که وی دچار سکته مغزی شد.

سال 1380 سالی پرماجرا برای احمدرضا عابدزاده بود. رسانه های آن روزها خبر دادند که عابدزاده به دلیل پاره ای اختلافات با علی پروین از پرسپولیس کنار گذاشته شد و راهی تیم سایپا شد. البته عابدزاده هرگز فرصت نکرد که در این تیم دروازه بانی کند. اما این تنها دفعه ای نبود که نام عابدزاده در سال 80 بر سر زبان ها افتاد. در روز یکشنبه 12 اسفند 1380 مصادف با عید غدیر ناگهان شایعه سکته مغزی دروازه بان سابق ایران بر به گوش همگان رسید. این خبر چنان سریع دهان به دهان چرخید  که در مدتی کوتاه، تعداد زیادی از علاقه مندان به فوتبال و چهره های شناخته شده راهی بیمارستان کسری در خیابان الوند شدند. شایعات زیادی درباره علت سکته عابدزاده به گوش رسید. اما  هرچه بود، چند مویرگ درون مغز وی دچار پارگی شده بود.

اکثر بیمارستان ها با توجه به شرایط بحرانی به وجود آمده از عمل وی خودداری کرده بودند اما سرانجام عمل جراحی روی وی انجام شد. این عمل جراحی 200 دقیقه به درازا انجامید و سرانجام عقاب آسیا نجات یافت. وی مدتی بریا از بین بردن لخته های درون مغزش راهی سوئد شد و پس از آن هم دیگر فرصت بازی پیدا نکرد. وی مدتی در لس آنجلس بلوز آمریکا مربیگری کرد اما در هرگز ایران فرصت مربیگری پیدا نکرد.

نظر خود را درباره «احمدرضا عابدزاده و نبرد مرگ و زندگی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره احمدرضا عابدزاده و نبرد مرگ و زندگی فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.