زمان مطالعه: 2 دقیقه
تبلیغات بنری

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری یکی از روش های تبلیغات اینترنتی می باشد، که تبلیغ‌دهندگان برای نشان دادن تبلیغ خود در اینترنت از آنها استفاده می‌نمایند.

تبلیغات بنری یکی از روش های تبلیغات اینترنتی می باشد، که تبلیغ‌دهندگان برای نشان دادن تبلیغ خود در اینترنت از آنها استفاده می‌نمایند. پر کاربردترین شکل تبلیغات اینترنتی، بنرها به شمار می‌آیند. بکارگیری روش‌های نوین، انقلابی در این نوع تبلیغ ایجاد کرده است. تبلیغات بنری نقش بسزایی در افزایش قابلیت‌های تصویری نام‌ها و علائم تجاری دارند. مطابق گزارش تبلیغاتی فورستر، در شرایط یکسان، تبلیغات آنلاین تأثیر زیادی در مشهور شدن نام تجاری شرکت‌ها دارند.

تبلیغات بنری چیست؟

تبلیغات بنری
تبلیغات بنری

اینترنت، فرصتهای جدیدی را برای رونق و پیشرفتهای روز افزون انواع کسب و کارها بهوجود آورده است. حضور در این فضا و پاسخ به نیاز کاربران 50 درصد از کار است و 50 درصد دیگر تبلیغ و اطلاع رسانی در فضای اینترنت است. تبلیغی که انتشار آن محدود به زمان و مکان خاصی نیست. سریع و راحت و ارزانتر از سایر رسانه ها انجام میگیرد. قابلیت ردگیری مشتریان و هدفگیری دقیق مخاطبان را دارد و نهایتاً تحلیل بازخورد آن را میتوان ارزیابی نمود. یکی از انواع تبلیغات در فضای اینترنت تبلیغات بنری می باشد.

با تبلیغات بنری در آسمونی شما میتوانید به اهداف مهمی دست یابید:

بهتر دیده شدن شما از طریق آسمونی با بازدید ماهانه بیش از 10 میلیون نفر و نهایتا  افزایش فروش محصولات شما. طراحی بنر  فرایند تولید یک بنر مدرن از طراحی حرفه ای یک پیام آغاز میگردد، این تکنیک را به آسمونی بسپارید. امروزه کسانی که تبلیغات سنتی را برای معرفی محصولات خود مفید می‌دانستند، از تبلیغات بنری بیش‌ترین بهره را بردند.

تبلیغات بنری کارآمد مناسب برای تحقق اهداف چند منظوره اند:

 1. بنرها در حقیقت بخشی از پیام‌های تبلیغاتی وب‌سایت‌ها هستند.
 2. این شیوه‌ تبلیغ‏، اسم، logo و تولیدات شرکت‌ها را به نمایش می ‌گذارد.
 3. بنرها، ابزاری برای افزایش میانگین کلیک‌ها به شمار می ‌آیند.
 4. با کم‌ترین جزئیات، مشتری را به کلیک ترغیب می ‌کنند.
 5. در صورت استفاده اصولی، کلیدی برای مکانیزم بازاریابی می باشند.

برخی مزایای بنرهای تبلیغاتی در آسمونی

 1. هزینه پایین
 2. قابلیت استفاده مجدد
 3. صرفه جویی در زمان
 4. جذابیت بیش تر برای مخاطب
 5. رسیدن به اهداف چند منظوره
 6. سایز بندی استاندارد
 7. تنوع طرح ها 
 8. لینک مستقیم به صفحه محصولات شما
 9. طراحی به سلیقه مشتری
 10. کلیک بالا به دلیل پربازدید بودن سایت
 11. اسقرار در مکان های تعیین شده به دلخواه مشتری
 12. بررسی تخصصی طراحی و استقرار بنر براساس مشاغل مختلف

انواع تبلیغات بنری

تبلیغات بنری
تبلیغات بنری
 1. بنرهای ثابت 
 2. بنرهای متحرک (بنرهای پویا)
 3. بنرهای تعاملی 

جایگاه رپورتاژ در تبلیغات

از آنجا که رپورتاژ نوعی مقاله یا خبر است . برای همیشه در سایت قرار دارد و در نتیجه تبلیغات آن شرکت یا سایت برای همیشه می تواند در سایت خبری دیده شود. و از آن جا که رپورتاژ یک تبلیغ و یا آگهی است. عنوان رپورتاژ باید در صفحه ی اصلی سایت خبری قرار بگیرد که احتمال دیده شدن تبلیغ را بالا می برد. آسمونی به عنوان یکی از سایتهای پرترافیک ایران میتوانند تبلیغ شما را با قیمتی مناسب در فضای مناسب تعیین شده قراردهد.

در ضمن تجربیات آسمونی به عنوان یک رسانه جامع اطلاع رسانی به شما کمک میکند، که تبلیغ خود را در مکانهای مناسب تر و مرتبط تری با محصول یا خدماتی که ارائه میکنید، پخش نمایید. البته کارشناسان آسمونی میزان اثربخش بودن تبلیغات اینترنتی را برحسب کسب و کارهای مختلف بررسی می کنند. آسمونی با رنکینگ بالا و بازدید ماهانه بیش از 10 میلیون نفر، مکان مناسبی برای بهتر دیده شدن شماست. با تبلیغات در آسمونی بهتر معرفی خواهید شد. ما برای برندسازی و معرفی شما برنامه های هدفمند داریم.  

نظر خود را درباره «تبلیغات بنری» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره تبلیغات بنری فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید