درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
ملوان در جام حذفی 1366

ملوان در جام حذفی 1366

در سال 1366 تیم فوتبال ملوان به فینال جام حذفی ایران رسید.

در نیمه نهایی ملوان در یک روز پاییزی بدون سیروس قایقران برابر استقلال تهران قرار گرفت؛ در حالی که دیدار رفت دو تیم در تهران بدون گل خاتمه یافته بود. ملوان در دیدار برگشت که در مرحله نیمه نهایی جام حذفی برگزار شد، (1-0) به برتری دست یافت. گل پیروزی بخش میزبان را محمد احمدزاده در دقیقه 2 به ثمر رساند.

ملوان در فینال مجبور شد هر دو بازی رفت و برگشت خود را در برابر پرسپولیس( پیروزی) برگزار کند! در این دو دیدار تنها یک بار توپ از خط دروازه ها عبور کرد که این گل با پنالتی محمدحسن انصاری فرد برای پرسپولیس به ثمر رسید و این تیم قهرمانی جام حذفی ایران را با این فرمول بیرحمانه و ناعادلانه به دست آورد.

به نوشته مجله دنیای ورزش: در پایان مسابقه بهمن صالح نیا مربی دردآشنای ملوان این برد را به علی پروین تبریک گفت!

جام قهرمانی نیز توسط برادر درگاهی معاونت نخست وزیر و سرپرست سازمان تربیت بدنی و برادر زالی وزیر محترم کشاورزی به محمد مایلی کهن کاپیتان پرسپولیس اهدا شد.

این مجله همچنین نوشت که حضور برادر زالی به دیدار فینال حال و هوایی خاص بخشیده بود!

همچنین خداحافظی بهمن بهلولی داور مسابقه – که همیشه متهم به حمایت از تیم پروین بود- از دیگر حواشی این فینال به شمار می آمد.

: برای دریافت مشاوره درباره ملوان در جام حذفی 1366 فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۶۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «ملوان در جام حذفی 1366» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.