زمان مطالعه: 1 دقیقه
مسابقات باشگاههای تهران در سال 1358

مسابقات باشگاههای تهران در سال 1358

روز یازدهم آبان 1358 یکی از دیدارهای جنجالی فوتبال تهران برگزار شد که در دقیقه 80 با هجوم هواداران استقلالی نیمه تمام باقی ماند.

مسابقه دو تیم سرباز و استقلال در حالی در هفته دوم رقابتها برگزار شد که سرباز در جام اسپندی که چندی قبل برگزار شده بود، 3 بار دروازه استقلال را گشوده بود و این مسابقه می توانست برای استقلالی ها دیداری انتقامی باشد. اما این تیم نتوانست از پس حریف برآید و در نیمه دوم دو بار توسط حمید نیتی و مجید ساعدی فر دروازه خود را باز شده دید. در دقیقه 80 وقتی داور مسابقه گل استقلال را قبول نکرد، یک هوادار به میدان آمد و توپ بازی را ربود! در ادامه دیگر هواداران استقلالی نیز به میدان هجوم آوردند تا این مسابقه نیمه کاره باقی بماند.

این اتفاق در حالی رخ داد که در همین رقابتها مسابقه تیمهای پاس و راه آهن هم به جنجال کشیده شده بود. به این ترتیب این رقابتها بیشتر از دو هفته دوام نیاورد و سرانجام مسوولان رأی به تعطیلی مسابقات دادند!

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «مسابقات باشگاههای تهران در سال 1358» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.