زمان مطالعه: 1 دقیقه
لیگ فوتبال تهران- 1346

لیگ فوتبال تهران- 1346

در سال 1346 تماشاگران فوتبال می توانستند با بلیت هایی که از 20 ریال تا 100 ريال قیمت داشت، مسابقات باشگاههای تهران را تماشا کنند.

با توجه به محدودیت تعداد زمین هایی که در تهران وجود داشت، کلیه مسابقات در زمین های شماره یک و دو امجدیه برگزار می شد. برنامه مسابقات هفته پنجم رقابتها را مشاهده می کنید. سه مسابقه روز پنجشنبه 11 خرداد در زمین های شماره یک و دو امجدیه برگزار می شد و قیمت بلیت آنها بیست وپنجاه ريال بود.

چهار مسابقه روز جمعه هم دردو نوبت صبح و بعد از ظهر انجام می شد. قیمت بلیت های صبح سی ريال بود و مسابقات در ساعات 7:30 و 9 صبح برگزار می شد! در نوبت عصر هم علاوه بر یک مسابقه از دسته اول تهران که ساعت 17 آغاز می شد، دیدار دوستانه پاس و نماینده شوروی( کرکیان مسکو)هم بلافاصله بعد از دیدار تاج و کیان آغاز می شد. در حالی که بلیت این دو دیدار 100 ريال در نظر گرفته شده بود.

مشخصا چمن ورزشگاه امجدیه با برگزاری 6 مسابقه طی دو روز، نمی توانست در برابر این همه فشار مقاومت کند و به همین خاطر دیدارهای آن زمان در زمین هایی مملو از خاک و خاک اره برگزار می شد!

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «لیگ فوتبال تهران- 1346» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.