درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
خواندنی های المپیک 1900-پاریس( بخش دوم)

خواندنی های المپیک 1900-پاریس( بخش دوم)

مسابقات شمشیربازی در المپیک 1900 پاریس در كنار نمایشگاه كارد و چنگال برگزار شد.

 

 ورزش كروكه نیز از جمله رقابت‌هایی است كه سال‌ها پیش از برنامه مسابقات المپیك حذف شد. اما در سال 1900، این رشته نیز در برنامه المپیك پاریس گنجانده شده بود.
رجینالد و هیو دوهرتی ملقب به رجی  و  لوری قهرمانان بریتانیایی بخش دو نفره تنیس، عكسی به یادگار انداخته‌اند. اولین برادران قهرمان در تاریخ المپیك در فینال (6ـ1)، (6ـ1) و (6ـ0) تیم مختلط آمریكا و فرانسه را شكست دادند. در مسابقات پاریس،  رجی از بخش مختلط طلا گرفت و لوری برنز.
در روزهای 25 و 26 آگوست، مسابقات قایقرانی پارویی در روی رود سن برگزار  شد. و عناوین قهرمانی بین ورزشكاران هلند، فرانسه، آلمان وآمریكا تقسیم شد.
زمان اكتبر 1900 است و فرانتز ریشل  فرانسوی در گرماگرم مسابقه راگبی دیده می‌شود.

در المپیك 1900 شمشیربازی در 7 مسابقه برگزار شد سه مسابقه در اسلحه اپه، دو مسابقه در فلوره و دو مسابقه در سابر در این رقابت‌ها یك طلا به كوبا و یكی به ایتالیا رسید و فرانسوی‌ها پنج طلای دیگر را از آن خود كردند!

 ماه می 1900 است و شمشیربازی به اوج خود رسیده است در اسلحه فلوره ایتالو سانتلی ایتالیایی (چپ) در رقابت‌ با ژان باپتیسته میمیاژ دیده می‌شود.
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «خواندنی های المپیک 1900-پاریس( بخش دوم)» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره خواندنی های المپیک 1900-پاریس( بخش دوم) فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.