زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی یارا شهیدی

بیوگرافی یارا شهیدی

یارا شهیدی بازیگر و مدل ایرانی-آمریکایی است. وی و کیم جیسو خواننده کره ای بلک پینک در فشن شو دیور با یکدیگر دیدار داشتند.

یارا شهیدی (Yara Shahidi) بازیگر و مدل ایرانی-آمریکایی است. او 2 مارس 2022 در فشن شو دیور در فرانسه حضور یافت. در این مراسم خواننده، بازیگر و مدل های معروف حضور داشتند. او در این مراسم با کیم جیسو بازیگر و خواننده کره ای بلک پینک هم دیدار داشت و سوژه عکاسان شد. در ادامه با آسمونی باشید و بیوگرافی و جدیدترین عکس او را ببینید.

یارا شهیدی در فشن شو دیور 1 مارس 2022

درباره یارا شهیدی

یارا سایه شهیدی 10 فوریه 2000 در مینیاپولیس، مینه‌ سوتا، آمریکا متولد شد. یارا شهیدی از پدری ایرانی‌-آمریکایی به نام افشین شهیدی در مینیاپولیس، مینه‌ سوتا به دنیا آمد. پدرش عکاس بود و مادرش با نام کری سالتر شهیدی، آفریقایی‌-آمریکایی و چاکتاو است. زمانی که یارا چهار ساله بود به خاطر کار پدرش افشین به کالیفرنیا رفتند. او خواهر بزرگتر هنرپیشه کودک و مدل سعید شهیدی است. آن‌ ها یک برادر کوچکتر به نام احسان هم دارند. رپر آمریکایی ناز که با نام ناس هم شناخته می‌شود پسردایی آنها است. یارا شهیدی در پانزده ‌سالگی توانست جایزه بهترین بازیگر زن سریال ‌های کمدی را از NAACP Image دریافت کند. تایم نام او را در فهرست «30 فرد تاثیرگذار نوجوانان سال 2016» قرار داد.

فیلم‌ شناسی یارا شهیدی

  • پیتر پن و وندی 2022
  • بی‌باک 2020
  • خورشید هم یک ستاره است 2019
  • معلم بد 2011
  • مرد خانواده 2011
  • سالت 2010
  • به من دروغ بگو 2009
  • تصورش کن 2009

عکس های یارا شهیدی

یارا شهیدی و کیم جیسو در فشن شو دیور 2022
بیوگرافی یارا شهیدی ؛ بازیگر و مدل ایرانی-آمریکایی
یارا شهیدی با لباسی از برند دیور در مراسم مت گالا 2021
بیوگرافی-یارا-شهیدی
یارا شهیدی
بیوگرافی یارا شهیدی ؛ بازیگر و مدل ایرانی-آمریکایی
یارا شهیدی مدل
بیوگرافی-یارا-شهیدی
یارا شهیدی در مجله
بیوگرافی یارا شهیدی ؛ بازیگر و مدل ایرانی-آمریکایی
یارا شهیدی و خانواده اش
بیوگرافی-یارا-شهیدی
یارا شهیدی روی کاور مجله
فتوشات یارا شهیدی

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بیوگرافی یارا شهیدی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.