زمان مطالعه: 1 دقیقه
وابستگی بیش از حد همسر به مادر

وابستگی بیش از حد همسر به مادر

وابستگی بیش از حد همسر به مادر یکی از مشکلات زناشویی بسیاری از خانواده‌ها می‌باشد.

بنام یگانه عالم

بسیاری از عزیزان می‌پرسند با مردی که بیش از حد به مادرش وابسته است چگونه باید رفتار کرد؟
در این‌گونه شرایط باید منطقی باشید و با منطق در تمام مسائل با همسر خود صحبت کنید تا راه را برای مشورت گرفتن با دیگران برایش آهسته آهسته قطع شود.
سعی کنید در هنگامی‌که جرو بحثی صورت می‌گیرد از قرار دادن همسرتان بین خودتان و مادرش بپرهیزید. زیرا این امر باعث سردرگمی او شده و تمام حرمت‌های بین شما و او از بین خواهد رفت و در انتها شما بیشتر اذیت خواهید شد. سعی کنید در خودتان مهارت گفتگو کردن را بالا ببرید تا بتوانید به جای عصبانی شدن و بی‌احترامی به راحتی صحبت کنید و او را قانع کنید.
هیچ‌گاه سعی نکنید برای همسرتان مادر باشید و یا جای مادر او را برای او پر کنید.
زیرا این امر عواقبی را در پی خواهد داشت، پس سعی کنید با مهارت کلامی با همسرتان مانند یک دوست و رفیق باشید و شما برای همسرتان بهترین باشید.

سارا فلاحی

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «وابستگی بیش از حد همسر به مادر» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.