زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی فرشاد وکیل زاده

بیوگرافی فرشاد وکیل زاده

فرشاد وکیل زاده رئیس اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و موسس فروشگاه اینترنتی زنبیل است.
نام و نام خانوادگی فرشاد وکیل زاده
محل زندگی تهران
ملیت ایرانی
حرفه رئیس اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی، موسس و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی زنبیل
محل زندگی تهران

 

فرشاد وکیل زاده یک اقتصاددان است که در حوزه تجارت الکترونیک فعال می باشد. وی رئیس اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی است. در ادامه با آسمونی باشید تا بیشتر با او آشنا شوید.

فرشاد وکیل زاده

درباره فرشاد وکیل زاده

فرشاد وکیل زاده رئیس اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد وی همچنین موسس و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی زنبیل است. فرشاد وکیل زاده اقتصاددان و متخصص حوزه تجارت الکترونیک است.

فرشاد وکیل زاده و فروشگاه اینترنتی زنبیل

فرشاد وکیل زاده موسس فروشگاه اینترنتی زنبیل است. ایده آن به سال های 1384 برمی گردد که از سال 1389 مطالعات کارشناسی بر روی این ایده انجام شد و سرانجام خرداد ماه سال 1392 فروشگاه اینترنتی زنبیل را راه اندازی نمود. فروشگاه اینترنتی زنبیل در فروش بسیاری از محصولات اینترنتی فعال می باشد.

راه ارتباطی فرشاد وکیل زاده

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بیوگرافی فرشاد وکیل زاده» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.