زمان مطالعه: 1 دقیقه
فرزند وابسته

فرزند وابسته

بسیاری از عزیزان در تربیت فرزند خود اشتباه عمل میکنند و او را وابسته و در نهایت بیمار میکنند.

بنام یگانه عالم

شاید ناخواسته نگرانی های خود را به فرزندشان تزریق کرده باشند و همین امر موجب میشود تا فرزند به والدین وابستگی پیدا کند.

همين والدين، از ضعف و ناتوانی فرزند خود می‌ نالند و گله مند می‌شوند كه فرزندشان قادر به مراقبت از خود نيست و آن‌ها مجبورند تا  از او مراقبت کنند.

این افراد در بزرگسالی هر کاری که نتیجه آن جدایی از والدین است دچار شک و تردید میشوند و هرگز نمیتوانند یک تصمیم درست اتخاذ کنند.

این افراد باکسانی ازدواج میکنند که دارای قدرت و موفقیت باشند تا بتوانند به طرفشان تکیه کنند و به جای مادر به او وابسته شوند، یا بالعکس.

اگر این افراد ازدواج کنند ممکن است اینقدر این وابستگی شدید باشد که برای جلب نوازش مادر خود از همسرش بد بگوید و در نهایت زندگی این افراد به طلاق و جدایی ختم میشود.

پس قبل از بدنیا امدن فرزندتان اطلاعات کافی درمورد تربیت فرزند کسب کنید تا زندگی او را تباه نکنید بلکه با تربیت صحیح از زندگی و خوشبختی او لذت ببرید.

سارافلاحی

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «فرزند وابسته» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.