زمان مطالعه: 1 دقیقه
بدبینی در زندگی مشترک

بدبینی در زندگی مشترک

بدبینی در زندگی مشترک یکی از مهم‌ترین مشکلات زناشویی است.

به نام یگانه عالم

بسیاری از عزیزان درارتباط با بدبینی پرسش های فراوانی مطرح میکنند. با مطالعه این مطلب به بیشتر پرسشها پاسخ داده خواهد شد.
بدبینی در زندگی مشترک چگونه ایجاد میشود؟ گاهی اوقات خود فرد تجربه ای دارد که باعث شده تا به افراد دیگر بدبین شود یا اینکه حاصل تجربه دیگران در او تاثیر داشته است.
سعی كنید در زندگی مشترک در مورد هر موضوعی با همسر خود صادق باشید که پایه و ریشه بسیاری از بدبینی‌ها عدم صداقت در ابتدای زندگی است. هیچ گاه سعی نکنید چیزی را ازهمسرتان مخفی کنید. به قول وقرارهاییکه در ابتدا به همسر خود میدهید توجه داشته باشید که این موضوع بیشتر باید مورد توجه مردها قرار بگیرد چرا كه خانم‌ها هر نوع تاخیر را مثبت نگاه نمی‌كنند و طبیعتا افكار منفی در آنها شكل می‌گیرد.
در مراوده های اجتماعی خود بخصوص در محل کار خیلی مراقب باشید بویژه اگر طرف شما جنس مخالف باشد.
همیشه سعی کنید حدومرز رفتاری خود را رعایت کنید.
از شوخی و یا تماسهای خارج از زمان کاری بپرهیزید و سعی کنید برای همسرتان ابهامی وجود نداشته باشد.

سارا فلاحی

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بدبینی در زندگی مشترک» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.