کد مطلب:  20251  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هدست های بلوتوثی TONE Studio و TONE Free ال جی معرفی شد

هدست های بلوتوثی TONE Studio و TONE Free ال جی معرفی شد

شرکت ال جی پیش از نمایشگاه CES 2017 به معرفی دو هدست بلوتوثی جدید TONE Studio و TONE Free پرداخت. TONE Studio همچون نعل اسبی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شرکت ال جی پیش از نمایشگاه CES 2017 به معرفی دو هدست بلوتوثی جدید TONE Studio و TONE Free پرداخت. TONE Studio همچون نعل اسبی بوده و شامل چهار driver خارجی است.

gsmarena_001
gsmarena_001

این هدست می توان صدای فراگیری را پخش کرده و عملکرد طبیعی داشته باشد. ال جی برای رسیدن به چنین نتیجه ای با شرکت DTS همکاری داشته است. اگر می خواهید به طور شخصی صدایی را بشنوید می توانید از هدفون جداگانه ای بهره گیرید.

TONE Free نیز از طراحی نعل اسبی بهره می برد اما فاقد اسپیکر خارجی است. در مقابل دارای هدفون بی سیم بوده که موجب گوش دادن شخصی موسیقی شد. شما همچنین می توانید جایگاه شارژی را به شکل جداگانه برای این هدست خریداری کنید.

gsmarena_002
gsmarena_002

ال جی در ساخت دو هدست با JBL همکاری داشته است. تاریخ عرضه و قیمت نامشخص باقی مانده و انتظار می رود در نمایشگاه CES 2017 اعلام شود.

منبع: gsmarena

: برای دریافت مشاوره درباره هدست های بلوتوثی TONE Studio و TONE Free ال جی معرفی شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «هدست های بلوتوثی TONE Studio و TONE Free ال جی معرفی شد» در کادر زیر بنویسید :

9 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید