کد مطلب:  57329 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
آخرین دربی قرن برنده نداشت ؛ استقلال دو - پرسپولیس دو

آخرین دربی قرن برنده نداشت ؛ استقلال دو - پرسپولیس دو

استقلال و پرسپولیس با نتیجه 2 - 2 به بازی خود خاتمه دادند.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

نود و چهارمین دربی تهران در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر برگزار شد. دو تیم استقلال و پرسپولیس با نتیجه 2 - 2 به تساوی رضایت دادند.

به گزارش آسمونی به نقل از خبر ورزشی، دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16:35 روز (دوشنبه) 22 دی ماه در استادیوم آزادی برگزار شد.

ترکیب استقلال: رشید مظاهری، محمد حسین مرادمند، عارف غلامی، محمد نادری (65- محمد دانشگر)، احمد موسوی (46- شیخ دیاباته)، مهدی مهدی‌پور، مسعود ریگی، آرش رضاوند، وریا غفوری، مهدی قایدی و ارسلان مطهری.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال‌حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سعید آقایی، سیامک نعمتی، احمد نوراللهی، کمال‌ کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، احسان پهلوان، وحید امیری و مهدی عبدی.

داور: رضا کرمانشاهی

آخرین دربی قرن برنده نداشت ؛ استقلال دو - پرسپولیس دو
آخرین دربی قرن برنده نداشت ؛ استقلال دو - پرسپولیس دو

نیمه اول
دقیقه 2:ارسلان مطهری با اشتباه کمال کامیابی‌نیا در محوطه جریمه زاویه خوبی را مقابل دروازه پرسپولیس پیدا کرد و با ضربه‌ای محکم موفق به باز کردن دروازه حامد لک شد.

دقیقه 10: توپ در محوطه جریمه پرسپولیس برخورد مشکوکی با مدافعان این تیم داشت که بازیکنان استقلال معتقد به خطای هند پنالتی بودند.

دقیقه 19: حرکت تیمی بازیکن پرسپولیس، موقعیت خوبی را برای این تیم ایجاد کرد. ارسال احمد نوراللهی و ضربه سر مهدی عبدی، با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 23: این بار نوبت به احمد نوراللهی رسید تا آخرین بازیکنی باشد که در کار تیمی پرسپولیس صاحب توپ می‌شود، اما چرخش او در محوطه جریمه و ضربه زمینی او از کنار دروازه راهی اوت شد و بازهم در چهارچوب نبود.

دقیقه 29: خطای سیدجلال حسینی روی ارسلان مطهری، اعتراض محمود فکری را به دنبال داشت که معتقد بود کاپیتان پرسپولیس باید کارت زرد بگیرد. دومین اعتراض سرمربی استقلال باعث شد تا رضا کرمانشاهی او را با کارت زرد جریمه بگیرد.

دقیقه 41: احمد موسوی با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 45: احمد نوراللهی پشت محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد که قصد داشت با ضربه‌ای فنی دروازه رشید مظاهری را باز کند، اما ضربه آرام او در دستان مظاهری جای گرفت.

نیمه دوم
دقیقه 50:ارسال بلند پرسپولیسی‌ها به یک سوم دفاعی استقلال، با اشتباه مدافعان استقلال همراه بود که توپ به مهدی عبدی رسید. عبدی با فریب مدافعان استقلال توپ را به گوشه دروازه رشید مظاهری فرستاد.

دقیقه 54: مهدی عبدی بار دیگر در حال رسیدن به موقعیت گل بود که عارف غلامی با خطایی او را متوقف کرد تا از داور مسابقه کارت زرد بگیرد.

دقیقه 56: احمد نوراللهی با پاسی به کمال کامیابی‌نیا در محوطه جریمه، او را صاحب موقعیت گلزنی کرد، اما این بازیکن هم ترجیح داد هم تیمی‌های خود را صاحب موقعیت کند که از پاس در عرض او کسی استفاده نکرد و این موقعیت از دست رفت.

دقیقه 60: مهدی عبدی این بار در محوطه جریمه سازمان دفاعی استقلال را به هم ریخت و با سرتوپ‌های خود عارف غلامی و رشید مظاهری را از پیش‌رو برداشت، اما توپی که مقابل دروازه خالی به احمد نوراللهی رسیده بود، تبدیل به گل نشد. ضربه نوراللهی را ریگی راهی کرنر کرد.

دقیقه 66:پاس در عرض احسان پهلوان به محوطه جریمه استقلال با ضربه وحید امیری تبدیل به گل دوم پرسپولیس شد.

دقیقه 68: احمد نوراللهی با رشید مظاهری تک به تک شد و در شرایطی که می‌توانست بار دیگر برای پرسپولیس گلزنی کند، اما ضربه او بی دقت بود و از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 75: کمال کامیابی‌نیا پشت محوطه جریمه توپ را در اختیار گرفت که شوت زمینی و آرام او را رشید مظاهری مهار کرد.

دقیقه 80: سیامک نعمتی با خطایی که روی مهدی قائدی انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 89: پاسکاری بازیکنان پرسپولیس تا محوطه جریمه استقلال به سعید آقایی رسید که شوت سنگین او را مظاهری دفع کند.

دقیقه 1+90: تعلل سعید آقایی در دفاع پرسپولیس با پاس محمد دانشگر به دهانه دروازه همراه شد تا شیخ دیاباته دروازه را باز کند، اما این گل در موقعیت آفساید به ثمر رسید تا مردود شود.

دقیقه 3+90: مهدی قائدی در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد و دروازه این تیم را باز کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره آخرین دربی قرن برنده نداشت ؛ استقلال دو - پرسپولیس دو فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آخرین دربی قرن برنده نداشت ؛ استقلال دو - پرسپولیس دو» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید