کد مطلب: 54715 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کمبود وحشتناک ماسک در جلسه ی اخیر ترامپ!

کمبود وحشتناک ماسک در جلسه ی اخیر ترامپ!

حضور ترامپ و همراهانش در جلسه ی اخیر علاوه بر خبرساز، خطرساز هم شد!

زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

در حالیکه استفاده از ماسک بسیار حیاتی است و قوی ترین شانسمان در مقابل پیشروی کروناست، رییس جمهور امریکا، دونالد ترامپ، در جلسه ی اخیرش در تگزاس نه تنها خودش ماسک استفاده نکرده است، بلکه همراهان و طرفدارانش هم همین روند را پیش گرفته بودند. علاوه بر این به طرز وحشتناک و استرس آوری هم فاصله گذاری اجتماعی رعایت نمیشد.

یک متخصص از دانشگاه علوم دارویی تنسی این عمل را بسیار احمقانه، غم انگیز و استرس زا دانست و افزود "این کار ترامپ و همراهانش دقیقا برعکس چیزی بود که الگوی یک مملکت باید انجام دهد!"

"همه ی ما باید از ماسک استفاده کنیم، درضمن همیشه و هر جا این کار را باید بکنیم. و وقتی میگویم همه ی ما، منظورم دقیقا همین است. چراکه تا وقتی روند ما این باشد، هیچ کنترلی بر این ویروس نخواهیم داشت و نمیتوانیم آن را مهار کنیم."

گزارشگر سی ان ان هم اظهار داشت که این عمل ترامپ اصلا با عقل جور در نمی آمد و قابل درک نیست، حتی ذره ای!

نظر شما راجع به ماسک چیست؟ به نظر آسمونی که ماسک ها مانند یک قیچی پولادین برای بریدن زنجیر بلند کرونا هستند! پس در استفاده از ماسک و دیگر تمهیدات بهداشتی کرونا بسیار کوشا و مصمم باشید. بینی و دهان خود را با ماسک مناسب پوشانده و دستهایتان را مدام اسپری الکل کنید و در خانه هایتان بمانید تا زنجیره کرونا را هرچه زودتر از بین ببریم؛ امیدواریم که به زودی اولین کشوری شویم که کرونا را مهار کرده.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «کمبود وحشتناک ماسک در جلسه ی اخیر ترامپ!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 9 = ?