کد مطلب:  10248 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بیوگرافی کیوانچ تاتلیتوگ (محند)

بیوگرافی کیوانچ تاتلیتوگ (محند)

نام : کیوانچنام خانوادگی : تاتلیتوگKıvanç Tatlıtuğ : یک هنرپیشه و مدل ترکیه ای است.تولد : 27 اکتبر 1983 (5 آبان 1362)محل...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

kivanc-tatlitug(3)
kivanc-tatlitug(3)

نام : کیوانچ

نام خانوادگی : تاتلیتوگ

Kıvanç Tatlıtuğ : یک هنرپیشه و مدل ترکیه ای است.

تولد : 27 اکتبر 1983 (5 آبان 1362)

محل تولد : شهر آدانا (Adana) واقع در جنوب ترکیه

او 4 خواهر و برادر دارد. نام کیوانچ (Kıvanç) در ترکی به معنای غرور می باشد و تاتلیتوگ (Tatlıtuğ) ترکیبی از دو واژه ترکی تاتلی (Tatlı) به معنای شیرین و توگ (tuğ) به معنای دم اسب است. تاتلیتوگ اصلتاً بوسنیایی است.
کیوانچ توسط خانواده اش به مدرسه خصوصی Yenice Çağ فرستاده شد و آنجا بود که در بسکتبال پیشرفت کرد و سرآمد همگان شد. با توجه به بیماری پدرش، کیوانچ و خانواده اش به استانبول نقل مکان کردند و از اینرو پدرش توانست تحت درمان مناسب تری قرار بگیرد. در استانبول او بعنوان یک بسکتبالیست آماتور به باشگاه ورزشی Fenerbahçe Ülker پیوست

kivanc-tatlitug(7)
kivanc-tatlitug(7)

البته بازی بسکتبال تمام نشده بود و پیشرفت کیوانچ تاتلیتوگ در بسکتبال تا آنجا پیش رفت که موفق شد به باشگاه فنرباغچه ملحق شود و این رشته را به صورت کاملا حرفه ای دنبال کند.

در زمانی که کیوانچ تاتلیتوگ بازیگر نقش محند به سختی درگیر بازی بسکتبال بود مادرش عکس های او را برای یک آژانس مدلینگ ایمیل کرد و از آن جایی که پسرش صاحب قد و بالای بلند و ظاهری جذاب بود خیلی زود به عنوان مدل به استخدام آن کمپانی درآمد و برای دنبال کردن حرفه مدلینگ به فرانسه رفت.

kivanc-tatlitug(6)
kivanc-tatlitug(6)

حرفه مدلینگ در فرانسه باعث شهرت کیوانچ تاتلیتوغ شد و او موفق شد تا در سال 2002 جایزه بهترین مدل ترکیه از آن خود کند و به مسابقات جهانی راه یابد.

کیوانچ تاتلیتوگ شدیدا با حرفه ای مدلینگ مشغول بود ولی در مصاحبه هایی گفته بود که از بچگی به بازیگری و سینما هم علاقه مند بوده تا این که روزی از ترکیه با او تماس میگیرند و از وی برای بازی در سریال دعوت میکنند و به این ترتیب کیوانچ تاتلیتوگ به ترکیه برمیگردد و بازی در اولین سریالش رو شروع میکند. نام این سریال “نور” بود.

kivanc-tatlitug(1)
kivanc-tatlitug(1)

کیوانچ تاتلیتوگ در نقش های مختلفی ایفای نقش کرد که از آن جمله نقش کوتاهی در سریال موفق ایزل بود ولی مطرح شدن او در دنیای بازیگری بعد از ایفای نقش محند در سریال “عشق ممنوع” و درسال 2009 اتفاق افتاد که او توانست پروانه طلایی بهترین بازیگر را از آن خود کند.

بعد از عشق ممنوع حجم کارهای پیشنهادی به کیوانچ تاتلیتوغ خیلی زیاد شد و او توانست در سریال زیادی نقش اول را ایفا کند که از آن جمله سریال “کوزی گونی” است که در حال حاضر در ایران بینندگان زیادی دارد.

کیوانچ تاتلیتوگ در سریال کوزی گونی در کنار ایکو کارایال و بوگرا گولسوی و باده ایشجیل و زرین تکیندور ایفای نقش میکند.

kivanc-tatlitug
kivanc-tatlitug

کیوانچ تاتلیتوگ 190 سانتی متر قد دارد و در ظاهر خود چشمانش را خیلی دوست دارد چون به نظرش چشمهایش زیبا هستند.

بازیگر نقش کوزی در سریال کوزی گونی به رابطه ای که با یک نگاه آغاز شود اعتقادی ندارد و هنوز مجرد است.


kivanc-tatlitug(2)
kivanc-tatlitug(2)

kivanc-tatlitug(8)
kivanc-tatlitug(8)

kivanc-tatlitug(5)
kivanc-tatlitug(5)

kivanc-tatlitug(4)
kivanc-tatlitug(4)

: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی کیوانچ تاتلیتوگ (محند) فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیوگرافی کیوانچ تاتلیتوگ (محند)» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید