کد مطلب:  18576 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ملی پوشان کاراته وارد وین شدند/ آغاز تمرینات در در شهر «لینز»

ملی پوشان کاراته وارد وین شدند/ آغاز تمرینات در در شهر «لینز»

به گزارش آسمونی، این دوره از رقابتها چهارشنبه هفته پیش رو به میزبانی اتریش در شهر لینز آغاز می شود. اعضای...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، این دوره از رقابتها چهارشنبه هفته پیش رو به میزبانی اتریش در شهر لینز آغاز می شود. اعضای تیم ملی کشورمان در دو بخش مردان و زنان که تا روز پنجشنبه در انتظار صدور روادید از سوی سفارت اتریش بودند، با اخذ روادید ساعت 4:10 بامداد راهی استانبول شده و پس از توقفی یک ساعته راهی وین شدند.

2248521
2248521

کاروان تیم ملی کشورمان پیش از ظهر امروز وارد وین شد و با اتوبوس مسیر دو ساعته تا شهر لینز را طی خواهد کرد. بر اساس برنامه کادر فنی، اعضای تیم ملی کشورمان عصر امروز اولین تمرین خود را در شهر لینز برگزار می کنند و این تمرینات تا روز دوشنبه به صورت مستمر پیگیری خواهد شد. 

آلاله صعودی، رزیتا علیپور، سمیرا ملکی پور، حمیده عباسعلی و طراوت خاکسار، مریم مشیری(سرمربی) و لیلا بهرامی(مربی)، امیر مهدی زاده، سعید احمدی، علی اصغرآسیابری، ذبیح اله پورشیب، سجاد گنج زاده، بهمن عسگری، ایمان سنچولی و علی فداکار به عنوان ورزشکار، سیدشهرام هروی(سرمربی)، حسین روحانی(مربی)، شهاب سلطانی(مشاور فنی) و سیدمحمدرضا حسینی(مربی بدنساز) ترکیب تیم اعزامی کشورمان در این رقابتها را تشکیل می دهند. 

سفارت اتریش تا کنون برای فریبا بداغی مربی تیم ملی بانوان، فاطمه چالاکی و مهدی خدابخشی 2 کومیته کا کشورمان به همراه تیم ملی کاتا پس از صدور روادید طی روزهای آینده عازم اتریش می شوند.

رقابتهای کاراته قهرمانی جهان 4 تا 9 آبان ماه در اتریش برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران بعد از رسیدن به محل برگزاری رقابتها، تمرینات خود را پیگیری خواهد کرد. 

: برای دریافت مشاوره درباره ملی پوشان کاراته وارد وین شدند/ آغاز تمرینات در در شهر «لینز» فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ملی پوشان کاراته وارد وین شدند/ آغاز تمرینات در در شهر «لینز»» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید