کد مطلب:  13734 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کیانوش عیاری «بیداری خانه نسوان» را افتتاح کرد

کیانوش عیاری «بیداری خانه نسوان» را افتتاح کرد

1394/11/17به گزارش آسمونی چهارشنبه 14 بهمن با حضور کیانوش عیاری کارگردان به نام سینمای ایران، نمایش «بیداری خانه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1394/11/17
به گزارش آسمونی چهارشنبه 14 بهمن با حضور کیانوش عیاری کارگردان به نام سینمای ایران، نمایش «بیداری خانه نسوان» نوشته حسین کیانی به کارگردانی سیده شقایق هاشمی پور اصیل را به طور رسمی افتتاح شد. کیانوش عیاری در حالی این مهم را انجام می‌دهد که بیشتر سینماگران درگیر جشنواره فیلم فجر هستند؛ اما حضور وی برای افتتاح یک نمایش که اولین تجربه حرفه‌ای کارگردان آن است، نشان از توجه ایشان به قشر جوان است.
 
کیانوش عیاری پس از پایان اجرا با ابراز رضایت از تماشای نمایش گفت: «متن آقای کیانی بسیار جذاب و گیراست، متنی که مضمون آن تا زمان حال نیز ادامه دارد، اما شیوه اجرایی که کارگردان اثر انتخاب کرده –عدم نگاه کردن بازیگران به یکدیگر-انگار دری به روی متن گشوده است، معنایی فراتر از آنچه آقای کیانی نوشته‌اند به متن بخشیده. همچنین بازی‌های خوب و فضاسازی‌های مناسبی در اثر بود. با یک شیوه اجرایی ساده و بدیع همه چیز در اثر غنی شده و اثر را دارای بعد کرده بود. قطعاً بار دیگر این نمایش را خواهم دید.»
 
«بیداری خانه نسوان»  تا 28 بهمن ساعت 20:30 در تماشاخانه مشایخی واقع در چهارراه ولیعصر به روی صحنه می‌رود. هم‌اکنون پیش‌فروش بلیت‌های سه روز نخست اجرا با 20% تخفیف در سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com آغاز شده است.
 
محمد سلطان‌پور، الهه اصغری، شهاب بهرامی، محسن حاج نوروزی، رزا کریمی، نازنین میهن، مینا فرهنگ نیا، سیده شقایق هاشمی‌پوراصیل بازیگران «بیداری خانه نسوان» هستند.
 
سایر عوامل عبارت‌اند از مهران ایرانی (دستیار کارگردان)، صبا سادات هاشمی پوراصیل (طراح لباس)، مسعود رضایی فخر (طراح صحنه)، سیما اسماعیلی (دوخت لباس)، بهداد صالحی (طراح پوستر و بروشور)، مینا اسماعیلی (عکاس)، مریم شریعتی (روابط عمومی و تبلیغات)، گروه تماشاچی حرفه‌ای (مشاور رسانه).
نظر خود را درباره «کیانوش عیاری «بیداری خانه نسوان» را افتتاح کرد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید