ساسولو 0 - 3 یوونتوس ؛ عرض اندام بانوی پیر ! | آسمونی
کد مطلب: 40548 درج نظر
ساسولو 0 - 3 یوونتوس ؛ عرض اندام بانوی پیر !

ساسولو 0 - 3 یوونتوس ؛ عرض اندام بانوی پیر !

دیدار دو تیم ساسولو و یوونتوس از سری رقابت های لیگ سری آ با برتری تیم یوونتوس به اتمام رسید .به گزارش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دیدار دو تیم ساسولو و یوونتوس از سری رقابت های لیگ سری آ با برتری تیم یوونتوس به اتمام رسید .

ساسولو 0 - 3 یوونتوس ؛ عرض اندام بانوی پیر !
ساسولو 0 - 3 یوونتوس ؛ عرض اندام بانوی پیر !

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم ساسولو و یوونتوس از رقابت های سری آ ایتالیا با برتری پر گل تیم یوونتوس به اتمام رسید . بازی را تیم ساسولو بهتر آغاز کرد و خیلی زود می رفت که روی ارسال براردی در دقیقه 16 به گل اول برسد ولی ضربه لوکاتلی با مهار شزنی همراه شد . در ادامه تیم یوونتوس ابتکار عمل را بدست گرفت و موفق شد در دقیقه 23 گل اول را به ثمر برساند . شلیک محکم کریستیانو رونالدو با دفع نصفه و نیمه دروازه بان ساسولو همراه شد و روی ریباند خدیرا موفق شد دروازه تیم ساسولو را باز کند تا حساب کار 1 بر صفر شود .

juventus-wins-against-sassuolo-in-serea-a
juventus-wins-against-sassuolo-in-serea-a

در ادامه تیم یوونتوس می توانست روی چندین موقعیت دروازه تیم ساسولو را باز کند که تمامی این موقعیت ها به هدر رفت تا اینکه در دقیقه 70 کریستیانو رونالدو موفق شد قفل دروازه تیم ساسولو را بشکند . ارسال بی نقص پیانیچ به روی دروازه با پرواز تماشایی رونالدو همراه شد و ضربه سر این مهاجم پرتغالی به زیبایی وارد دروازه تیم ساسولو شد تا بازی 2 بر صفر شود . در ادامه و در دقیقه 86 روی پاس رونالدو ، تیم یوونتوس به گل سوم رسید تا رونالدو روی هر سه گل تیمش در این مسابقه تاثیرگذار باشد . پاس رونالدو با امره چان رسید و این بازیکن با یک ضربه دقیق گل سوم تیم یوونتوس را وارد دروازه تیم بخت برگشته ساسولو کرد تا بازی با نتیجه 3 بر صفر به اتمام برسد .

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ساسولو 0 - 3 یوونتوس ؛ عرض اندام بانوی پیر ! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «ساسولو 0 - 3 یوونتوس ؛ عرض اندام بانوی پیر !»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 8 = ?