کد مطلب:  36618 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یوونتوس 2 - 0 بولونیا ؛ تنها 5 دقیقه برای برد کافیست

یوونتوس 2 - 0 بولونیا ؛ تنها 5 دقیقه برای برد کافیست

شب گذشته (چهارشنبه ) دو تیم یوونتوس و بولونیا در ورزشگاه آلیانز استادیوم به دیدار هم رفتند که تیم یوونتوس...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

شب گذشته (چهارشنبه ) دو تیم یوونتوس و بولونیا در ورزشگاه آلیانز استادیوم به دیدار هم رفتند که تیم یوونتوس موفق شد به پیروزی برسد . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم یوونتوس و بولونیا که شب گذشته ( چهارشنبه ) ساعت 22:30 دقیقه به وقت ایران انجام شد با برتری تیم یوونتوس به پایان رسید .

نیمه اول

در نیمه ی اول تیم یوونتوس موقعیت های بیشتری برای بازکردن دروازه ی تیم بولونیا داشت ولی اولین حمله ی جدی بازی در دقیقه ی 10 برای تیم بولونیا بوجود آمد که پرین توپ را دفع کرد و ضربه ی بعدی از کنار دروازه به بیرون رفت . پس از شروع مجدد پرین توب به بونوچی رسید و او با یک پاس در عمق هوایی توپ را برای پائولو دیبالا ارسال کرد . این بازیکن با استفاده از کمر خود توپ را به متوئیدی پاس داد ولی این بازیکن نتوانست دروازه را باز کند و دیبالا با یک حرکت اکروباتیک توپ برگشتی را در دقیقه ی 11 تبدیل به گل کرد . تنها 4 دقیقه ی بعد و روی پاس گل از کریستیانو رونالدو ، یوونتوس به گل دوم رسید . روی ارسال توپ ازسمت چپ توسط پائولو دیبالا ، توپ به رونالدو رسید و این بازیکن با یک پاس در عرض متوئیدی را صاحب توپ کرد . متوئیدی نیز با یک شوت محکم توپ را قعر دروازه ی بولونیا فرستاد تا نتیجه ی بازی 2 بر صفر شود . یوونتوس باز هم از حملات خود دست نکشید ، کریستیانو رونالدو در دقیقه ی 26 بخت مناسبی برای گل زنی داشت که با واکنش دروازه بان تیم بولونیا همراه بود .

نیمه دوم

در نیمه ی دوم نیز توپ و میدان اکثرا در اختیار تیم یوونتوس بود . در دقیقه ی 59 ، رو حرکت دیبالا و ژائو کانسلو ، این بازیکن پرتغالی با شوتی خارج از محوطه جریمه دروازه تیم بولونیا را هدف قرار داد که باز هم واکنش دروازه بان بولونیا ، لوکاس اسکروپسکی مانع از باز شدن دروازه شد . در دقیقه ی 78 ، روی یک ضربه ی آزاد تیم بولونیا میتوانست فاصله را به حد اقل برساند ولی پرین توپ را در اختیار گرفت و اجازه ی باز شدن دروازه را نداد . در دقیقه ی 91 بازی ، مهم ترین موقعیت نیمه دوم برای تیم یوونتوس به وجود آمد ، روی حرکت کریستیانو رونالدو ، توپ به امره چان رسید ولی ضربه ی این بازیکن توسط اسکروپسکی برگشت داده شد ، در برگشت نیز توپ به بونوچی رسید و با یک پاس کات بک ، توپ را در اختیار امره چان قرار داد که ضربه ی دوم این بازیکن دوباره در اختیار دروازه بان تیم بولونیا قرار گرفت با بازی با همان نتیجه به پایان برسد .

: برای دریافت مشاوره درباره یوونتوس 2 - 0 بولونیا ؛ تنها 5 دقیقه برای برد کافیست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «یوونتوس 2 - 0 بولونیا ؛ تنها 5 دقیقه برای برد کافیست» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید