شرط ایران برای مذاکره با عربستان سعودی چیست | آسمونی
کد مطلب: 47720 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شرط ایران برای مذاکره با عربستان سعودی چیست

شرط ایران برای مذاکره با عربستان سعودی چیست

وزیر امور خارجه گفت: در شرایطی که سعودی‌ها علاقمند به مذاکره با ایران شدند اگر مسائل منطقه را پای میز مذاکره و نه با کُشتن مردم دنبال کنند، جمهوری اسلامی را هم قطعا همراه با خود خواهند داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شرط ایران برای مذاکره با عربستان سعودی چیست
شرط ایران برای مذاکره با عربستان سعودی چیست
شرط ایران برای مذاکره با عربستان سعودی چیست - Iran's condition to negotiate with Saudi Arabia

به گزارش آسمونی : محمدجواد ظریف در واکنش به درخواست محمد بن‌ سلمان ولیعهد سعودی از عراق و پاکستان برای برای میانجی‌گری با ایران، گفت: وزارت امور خارجه همواره آماده همکاری با همسایگان خود برای امنیت منطقه است، این موضع را به طور رسمی نیز اعلام کردیم.وی افزود: آقای رئیس جمهور در همین راستا طرح «ائتلاف امید» و «صلح هرمز» را در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد اعلام کرد.

وزیر امور خارجه، تاکید کرد: در شرایط و وضعیتی که سعودی‌ها علاقمند به مذاکره با ایران شدند اگر مسائل منطقه را پای میز مذاکره و نه با کُشتن مردم دنبال کنند، جمهوری اسلامی را هم قطعا همراه با خود خواهند داشت.

بر اساس گزارش روزنامه نیویورک تایمز مقامات عراقی و پاکستانی در هفته‌های اخیر و پس از حمله یمن به تاسیسات نفتی عربستان گفته‌اند که محمد بن سلمان ولیعهد عربستان از سران عراق و پاکستان خواسته است تا با همتایان ایرانی خود درباره تنش‌زدایی گفت‌وگو کنند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره شرط ایران برای مذاکره با عربستان سعودی چیست فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «شرط ایران برای مذاکره با عربستان سعودی چیست»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 8 = ?