کد مطلب: 40662 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایشگاه بین المللی محیط زیست

نمایشگاه بین المللی محیط زیست

نمایشگاه بین المللی محیط زیست یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله با حضور شرکت های زیادی برگزار می شود. اگر...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]


نمایشگاه بین المللی محیط زیست یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله با حضور شرکت های زیادی برگزار می شود. اگر می خواهید در مورد این نمایشگاه بیشتر بدانید این بخش آسمونی را تا پایان دنبال نمایید چرا که به معرفی نمایشگاه بین المللی محیط زیست می پردازیم.

عنوان: نمایشگاه بین المللی محیط زیست

مجری نمایشگاه : شرکت راهکار تجارت، مدیریت کوشا

محل برگزاری نمایشگاه : تهران - تهران - اتوبان چمران - محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 02 الی 05 اسفندمعرفی نمایشگاه بین المللی محیط زیست

نمایشگاه محیط زیست ایران (Iran Enviro Fair) از 02 الی 05 اسفند در شهر تهران کشور ایران برگزار می گردد.

پورتال آسمونی : نمایشگاه محیط زیست ایران (Iran Enviro Fair) بزرگترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با محیط زیست ایران است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات، نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری فیمابین دست اندرکاران حوزه محیط زیست است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید.

این رویداد فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «نمایشگاه بین المللی محیط زیست»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 2 = ?