کد مطلب: 46260 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نام اینستاگرام و واتساپ توسط فیس بوک تغییر می کند

نام اینستاگرام و واتساپ توسط فیس بوک تغییر می کند

نام اینستاگرام و واتساپ توسط فیس بوک تغییر می کند شرکت فیسبوک قصد دارد نام‌های جدیدی برای برنامه‌های اینستاگرام و واتس‌اپ که مالک آنهاست، انتخاب کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، نام اینستاگرام و واتساپ توسط فیس بوک تغییر می کند شرکت فیسبوک قصد دارد نام‌های جدیدی برای برنامه‌های اینستاگرام و واتس‌اپ که مالک آنهاست، انتخاب کند. با افزایش نظارت و سختگیری بر شرکت‌های بزرگ فناوری به نظر می‌رسد که یک تغییر برای فیسبوک در راه است. اطلاعات حاکی از آن است که به کارمندان فیسبوک اطلاع داده شده است که این شرکت نام انتخابی جدید خود را روی اینستاگرام و واتس‌اپ خواهد گذاشت. این شبکه های اجتماعی و پیام‌رسان از این پس با عنوان "اینستاگرام از فیسبوک" (Instagram from Facebook) و "واتس‌اپ از فیسبوک" (WhatsApp from Facebook) شناخته خواهند شد. سخنگوی فیسبوک این تغییر را تأیید کرد و گفت:

ما می‌خواهیم درباره محصولات و خدماتی که بخشی از فیسبوک هستند شفاف‌تر عمل کنیم.

و بطور حتم، در آینده سیستم پیام رسانی واتساپ، اینستاگرام و فیس بوک با یکدیگر ادغام می شوند. محبوبیت شبکه اجتماعی فیسبوک در میان جوانان رو به کاهش است؛ با این حال روزبه‌روز به محبوبیت اینستاگرام و واتس اپ افزوده می شود. با توجه به این مسئله، ترکیب سیستم پیام رسانی این برنامه ها می تواند باعث افزایش دوباره محبوبیت فیسبوک شود.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات با شماره تلفن زیر تماس بگیرید

02144704941

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «نام اینستاگرام و واتساپ توسط فیس بوک تغییر می کند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 2 = ?