کد مطلب: 53402 درج نظر
استعلام سهام عدالت

استعلام سهام عدالت

نحوه استعلام سهام عدالت استعلام سهام عدالت مرحله 1: پس از ورود به آدرس اینترنتی سامانه سهام عدالت...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

نحوه استعلام سهام عدالت

استعلام سهام عدالت استعلام سهام عدالت

مرحله 1: پس از ورود به آدرس اینترنتی سامانه سهام عدالت https://www.samanese.ir/ بر روی ورود به سامانه کلیک فرمایید.

گام اول گام اول

مرحله 2: در مرحله دوم بعداز مطالعه دقیق شرایط کار با سامانه سهام عدالت تیک مربوط به ” مطالب فوق را مطالعه نمودم و می پذیرم ” فعال نمایید. در صورت فعال شدن دکمه ” ادامه” نیز فعال می شود.

گام دوم(1) گام دوم(1)

گام دوم(2) گام دوم(2)

چند نکته: در حین انجام کار با سامانه سهام عدالت شما ملزم به رعایت قوانین زیر می باشید:

1 – این سامانه برای مشاهده خلاصه وضعیت مشمولین سهام عدالت است.

2 – اطلاعات درخواست شده در این سامانه باید با دقت و توسط شخص مشمول، بازماندگان ایشان و یا ولی، وکیل ، قیم قانونی آنها وارد شود.

3 – وارد نمودن شماره تلفن همراه معتبر در سامانه به منظور ثبت شماره شبای بانکی الزامی است، سازمان خصوصی سازی اجازه دارد در مواقع ضروری جهت اطلاع رسانی با شماره تلفن همراه اعلام شده از طریق پیامک یا تماس تلفنی ارتباط برقرار نماید.

4 – حداکثر زمان درنظر گرفته شده برای هر بار استفاده از سامانه 10 دقیقه می باشد. پس از پایان زمان مذکور، مراجعه کننده باید از ابتدا به سامانه وارد شود.

5 – در صورتی که در مراحل شناسایی بیش از سه بار، اطلاعات هویتی نادرست انتخاب شود، دسترسی به سامانه تا 72 ساعت مسدود می گردد.

6 – فعالیت مراجعین در این سامانه ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.

مرحله سوم: در این مرحله در کادر مشخص شده با فلش تو خالی کد ملی خود را بدون خط تیره مابین وارد نمایید. لازم به ذکر است که درصورت وجود صفر در اول کدملی شما وارد کردن آن الزامی می باشد.

گام سوم گام سوم

مرحله چهارم: بعداز وارد کردن کد ملی باید به سامانه سهام عدالت ثابت گرد که شما ربات نیستید. ( وجود ربات باعث مشکلات سیستمی برای سامانه سهام عدالت می شود) برای این اثبات باید شما تصویر مشخص شده که هر بار در ورود به سامانه تغییر می کند، در کادر مشخص شده بصورت انگلیسی وارد فرمایید.

گام چهارم گام چهارم

مرحله پنجم: در گام بعدی شما باید در بین سه نام و نام خانوادگی که سامانه سهام عدالت برای شما نمایش می دهد، نام و نام خانوادگی خود را به درستی انتخاب کنید و بر روی دکمه “ادامه” کلیک فرمایید.

گام پنجم گام پنجم

مرحله ششم: در این مرحله نیز مطابق مرحله قبلی باید از بین سه نام پدری که سامانه سهام عدالت برای شما نمایش می دهد، نام پدر خود را به درستی انتخاب کنید و بر روی دکمه ” ادامه ” کلیک فرمایید.

گام ششم گام ششم

مرحله هفتم: در گام بعدی شما ملزم به انتخاب تاریخ تولد خود از بین سه تاریخ تولد نمایش داده شده توسط سامانه سهام عدالت می باشد. بعداز انتخاب و فعال شدن تیک زرد رنگ بر روی دکمه ” ادامه” کلیک کنید.

 

گام هفتم گام هفتم

 

مرحله هشتم: در این مرحله شما باید شماره شناسنامه خود را انتخاب کنید. جالبه بدونید که از متولدین 1369 به بعد دارای شماره شناسنامه اختصاصی دارند، به همین دلیل سامانه سهام عدالت به شماره شناسنامه های اختصاصی مطابق تصویر زیر دو عدد خط تیره جایگذاری کرده است.

گام هشتم گام هشتم

مرحله نهم: در مرحله نهایی انتخاب اطلاعات هویتی بصورت یکجا به نمایش در می آید و اگر مورد تایید شما است بر روی دکمه “ادامه” و اگر نیاز به ویرایش دارد بروی دکمه “اصلاح” کلیک فرمایید.

گام نهم گام نهم

مرحله دهم: بعداز انجام مراحل بالا و تایید اطلاعات هویتی، صفحه گزارش سهام شما به صورت زیر نمایش داده می شود.

مرحله دهم مرحله دهم
  • جهت اطلاعات بیشتر در مورد سهام عدالت روی عنوان زیر کلیک کنید.

سهام عدالت

 

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «استعلام سهام عدالت»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 2 = ?