مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  19249 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وزیر اطلاعات: امنیت ایران تصادفی نیست

وزیر اطلاعات: امنیت ایران تصادفی نیست

به گزارش آسمونی: وزیر اطلاعات گفت: امنیت ایران تصادفی نیست وآرامش مردم مرهون جانشفانی های شهدا و مدیریت و...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

mahmood-alavi
mahmood-alavi

به گزارش آسمونی:

وزیر اطلاعات گفت: امنیت ایران تصادفی نیست وآرامش مردم مرهون جانشفانی های شهدا و مدیریت و هدایت رهبری معظم انقلاب و دولت است.

 
حجت الاسلام سید محمود علوی در دیدار با مردم اشتهارد افزود: وحدت، همدلی و هم افزایی مسئولان در کشور موجب می شود تا مشکلات کمتر شود و بخاطر همین وحدت و همدلی بین مسئولان و مردم، مشکلات هم برطرف خواهد شد.
 
وی ادامه داد: وحدت با خود برکت، همدلی و برادری را درجامعه به همراه دارد که این عامل اثر بخش در کشورما وجود دارد.
 
وی افزود: امروزمعرفت، درک، تعهد و احساس مسئولیت برای رسیدگی به مشکلات با خدمتگزاری مسئولان به مردم همراه شده است.
 
علوی گفت: امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی و اقدام وعمل نام گذاری شده است تا مسئولان و مردم برای شکل گیری این موضوع مهم در کشور تلاش کنند.
وی خاطرنشان کرد: لازمه شکل گیری اقتصاد مقاومتی همدلی است که این مهم درجامعه ما وجود دارد.
 
حجت الاسلام علوی افزود: انتظار شهدا ازمردم ومسئولان همدلی و همزبانی است که باید به آن عمل کنیم تا جامعه رشد وتوسعه پیدا کند و مشکلات برطرف شود.
وی گفت: در دنیا کشورهایی مانند آمریکا وعربستان ادعای امنیت دارند اما چنین نیست و ما می بیینم دراین کشورها مردم امنیت ندارند.
 
وی افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران امنیت کامل دارد که عامل آن باهم بودن مردم ، مسئولان و شخص مقام معظم رهبری است که رکن مهم وحدت وامنیت جامعه است.
وی بیان کرد:امنیت ایران تصادفی نیست وآرامش مردم مرهون جانشفانی های شهدا و مدیریت و هدایت رهبری معظم انقلاب و دولت است.
 
وزیراطلاعات افزود: یکی ازبخش های شکل گیری اقتصاد مقاومتی امنیت است زیرا درجایی سرمایه گذاری می شود که درآن امنیت وجود داشته باشد.
 
وی گفت: امنیت تا موقعی که ازدست نرود قدر آن دانسته نمی شود ولی مردم ایران را قدرامنیت کشور را می دانند و این هم نتیجه ولایتمداری درجامعه وتلاش دولت و همدلی مردم است.
 
وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنانش به ویژگی های شهرستان اشتهارد اشاره کرد وافزود: شهرستان اشتهارد به خاطر شخصیت های بزرگی علمی و علمایی مانند مرحوم آیت الله اشتهاردی، شهید حجت الاسلام سلطانی و رزمندگان وشهدای بزرگوار هشت سال دفاع مقدس دارای شاخصه های علمی، فرهنگی و تاریخی است.
 
وزیراطلاعات با تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی گفت: این روزها اربعین حسینی را درپیش داریم و این مناسبت نماد پیشوایاهل بیت عصمت و طهارت (ع) است.
 
وی افزود: امروز جوانان ایران اسلامی وقتی نام کربلا را می شنوند دلشان به سمت این سرزمین پرمی کشد وبه همین دلیل اربعین هرساله باشکوه تر ازسال های قبل برگزار می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره وزیر اطلاعات: امنیت ایران تصادفی نیست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «وزیر اطلاعات: امنیت ایران تصادفی نیست» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید