هواپیمای مسافربری اندونزیایی در اقیانوس سقوط کرد | آسمونی
کد مطلب: 57294 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هواپیمای مسافربری اندونزیایی در اقیانوس سقوط کرد

هواپیمای مسافربری اندونزیایی در اقیانوس سقوط کرد

زمان دقیق سقوط این هواپیما را 14 و 40 دقیقه به وقت محلی یعنی چهار دقیقه بعد از برخواستن از فرودگاه "سوکارنو هاتا"ی جاکارتا اعلام کرد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

لاشه هواپیمای خط هوایی "سریویجایا"ی اندونزی که بعدازظهر روز شنبه 9 ژانویه (20 دی) از کنترل رادار خارج و ناپدید شده بود، در اقیانوس پیدا شد.

به گزارش آسمونی، خبرگزاری ایرنا به نقل از شبکه "سی ان بی سی" اندونزی نوشت: این هواپیمای بوئینگ 747 پرواز 128 خط هوایی سریویجایا - "SJ182" اندونزی که 4 دقیقه بعد از برخاستن از فرودگاه این شهر از کنترل رادار برج مراقب پرواز خارج شده بود، مشخص شد که در اقیانوس هند سقوط کرد و همه 56 سرنشین آن جان خود را از دست دادند.

براساس این گزارش، این هواپیما عازم "پونتیاناک" در استان "کالیمانتان غربی" بود که به یکباره ارتباطش با مرکز قطع شد و دیگر پیامی از آن مخابره نشد.

هواپیمای مسافربری اندونزیایی در اقیانوس سقوط کرد
هواپیمای مسافربری اندونزیایی در اقیانوس سقوط کرد

گزارش های تازه حاکی است که این هواپیما در مدت کمتر از یک دقیقه از فاصله 10 هزار پایی از سطح اقیانوس در نزدیکی جزیره "لانکان" به داخل آب سقوط کرد و تا زمان مخابره خبر، چند لاشه از آن از آب بیرون آورده شد.

کنترل پرواز فرودگاه جاکارتا در یک پیام توئیتری اعلام کرد که در حال رصد این رویداد ناگوار است و امیدوار است هرچه سریعتر به اطلاعات جدیدی در این خصوص دست یابد.

دفتر مرکزی این خط هوایی با صدور بیانیه ای اعلام کرد که در حال جمع آوری اطلاعات دقیق تری در باره علت بروز این حادثه است.

وزارت حمل و نقل اندونزی از آغاز عملیات جستجو و نجات این هواپیما که 56 مسافر داشت، خبر داده است.

این شبکه همچنین زمان دقیق سقوط این هواپیما را 14 و 40 دقیقه به وقت محلی یعنی چهار دقیقه بعد از برخواستن از فرودگاه "سوکارنو هاتا"ی جاکارتا اعلام کرد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره هواپیمای مسافربری اندونزیایی در اقیانوس سقوط کرد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «هواپیمای مسافربری اندونزیایی در اقیانوس سقوط کرد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 5 = ?