کد مطلب:  58319 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حقوق سربازان و کارکنان وظیفه افزایش یافت + جزئیات

حقوق سربازان و کارکنان وظیفه افزایش یافت + جزئیات

میانگین حقوق سربازان از 440 هزار تومان در سال 1399 به یک میلیون وپانصد هزار تومان در سال جاری افزایش یافت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ستاد کل نیرو‌های مسلح با صدور اطلاعیه‌ ای از افزایش حقوق سرباز ها و کارکنان وظیفه در سال جاری خبر داد.

به گزارش آسمونی، مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو‌های مسلح در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با تلاش مجدانه مسئولان امر و همکاری بسیار خوب مجلس شورای اسلامی و سازمان برنامه و بودجه کشور، حقوق کارکنان وظیفه در سال جاری افزایش قابل ملاحظه‌ای یافته که شامل این موارد است:

حقوق سربازان و کارکنان وظیفه افزایش یافت + جزئیات
حقوق سربازان و کارکنان وظیفه افزایش یافت + جزئیات

1- بر این اساس میانگین حقوق سربازان از 440 هزار تومان در سال 1399 به یک میلیون وپانصد هزار تومان در سال جاری افزایش یافته و در حال حاضر حداقل حقوق پرداختی به کارکنان موصوف در مناطق عادی 1/050/000 تومان و حداکثر آن چهار میلیون تومان در مناطق عملیاتی می‌باشد.


2- به کارکنان وظیفه متاهل و کارکنان وظیفه نخبه حقوق معادل 100% مبنای قانونی خدمت وظیفه عمومی پرداخت می‌گردد که حداقل آن در مناطق عادی 2 میلیون تومان و در سایر مناطق نیز علاوه بر حقوق، فوق العاده‌ها نیز به آن اضافه می‌گردد.


3- به همه کارکنان وظیفه شاغل در مناطق عملیاتی و کمتر توسعه یافته به تناسب فوق العاده عملیاتی و فوق العاده بدی آب و هوا پرداخت می‌شود که در سال جاری مبلغ آن نیز افزایش داشته است.


4- هزینه سفر کارکنان وظیفه برمبنای بعد مسافت محل سکونت تا محل خدمت به صورت ماهانه و بر مبنای قانون محاسبه و پرداخت می‌شود.


5- هم اکنون حقوق پرداختی به کارکنان وظیفه با توجه به اعتبار پیش بینی شده معادل 72% حقوق تعیین شده در قانون خدمت وظیفه عمومی است که انتظار می‌رود کسری اعتبار با حمایت مجلس محترم شورای اسلامی و دولت محترم در سال آینده جبران گردد.

منبع: صداوسیما

: برای دریافت مشاوره درباره حقوق سربازان و کارکنان وظیفه افزایش یافت + جزئیات فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «حقوق سربازان و کارکنان وظیفه افزایش یافت + جزئیات» در کادر زیر بنویسید :

6 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید