کد مطلب:  19524 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مهاجری: هر دو تیم از باد شدید متضرر شدند

مهاجری: هر دو تیم از باد شدید متضرر شدند

به گزارش آسمونی، رضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز گفت:‌ شاید این نتیجه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، رضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز گفت:‌ شاید این نتیجه مطلوب تراکتور نبود اما این تیم خوب بازی کرد و باید شاکر باشد که از چنین تماشاگرانی بهره‌مند است. تیم ما در حسرت داشتن چنین تماشاگرانی است که 90 دقیقه تیم خود را تشویق کنند.

57332203
57332203

وی ادامه داد: بازی یک نیمه دست ما و یک نیمه دست تراکتورسازی بود. اهل چاپلوسی نیستم اما مدیریت تراکتور با توجه به حمایت از امیر قلعه‌نویی تصمیم درستی گرفت و این مربی را نگه داشت و به همین دلیل این تیم الان از بالانشینان جدول است و این مساوی چیزی از ارزش‌های تراکتور کم نکرد.

سرمربی پدیده درباره شرایط جوی نیز گفت: بازی در شرایط طبیعی انجام نشد. هر دو تیم از وزش شدید باد متضرر شدند. خوشحالم که در این بازی متهم به وقت‌کشی نشدیم و بازی خوبی ارائه کردیم. به تیم داوری تبریک می‌گویم که قضاوت خوبی داشتند. در نیمه اول باد شرایط بازی را تعیین کرد و چندین بار باعث تغییر مسیر توپ شد و در کل تاثیر زیادی در جریان بازی داشت.

مهاجری درباره تیم‌های تبریزی نیز گفت: هر سه تیم تبریزی خوب هستند. درست است که ماشین‌سازی در انتهای جدول است اما تیم باکیفیتی دارد و نیاز به یک برد دارد تا بتواند به شرایط طبیعی برگردد و بازی‌های باکیفیتی را به نمایش بگذارد.

وی در پایان درباره تعطیلات نیز گفت: هرچقدر بازی‌های لیگ پی در پی انجام شود و مسابقه‌ها تداوم داشته باشد، کیفیت تیم‌ها بالا می‌رود و شاهد بازی زیباتری نیز از سوی تیم‌های لیگ برتری خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره مهاجری: هر دو تیم از باد شدید متضرر شدند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «مهاجری: هر دو تیم از باد شدید متضرر شدند» در کادر زیر بنویسید :

3 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید