سناتور گراهام: تا حد زیادی مطمئنم کیم جونگ اون مُرده است | آسمونی
کد مطلب: 52959 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سناتور گراهام: تا حد زیادی مطمئنم کیم جونگ اون مُرده است

سناتور گراهام: تا حد زیادی مطمئنم کیم جونگ اون مُرده است

سناتور لیندسی گراهام ابراز "امیدواری" کرد کیم جونگ اون واقعا مرده باشد و رهبر بعدی کره شمالی با رئیس جمهور ترامپ همکاری کند و به این ترتیب کره شمالی "مکانی بهتر برای همه" شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سناتور گراهام: تا حد زیادی مطمئنم کیم جونگ اون مُرده است
سناتور گراهام: تا حد زیادی مطمئنم کیم جونگ اون مُرده است
تا حد زیادی مطمئنم کیم جونگ اون مُرده است - I'm pretty sure Kim Jong Un is dead

به گزارش آسمونی : به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، به دنبال انتشار برخی گزارش‌های تایید نشده از از احتمال مرگ و یا زندگی نباتی رهبر کره شمالی، سناتور لیندسی گراهام گفت اگر این شایعات به واقعیت نرسد متعجب خواهد شد.

وی در گفتگو با فاکس نیوز اظهار داشت، به رغم ماهیت بسته کره شمالی، رهبری این کشور در نهایت مجبور به پاسخگویی به این اظهار نظرها خواهد شد.گراهام گفت: آنجا یک جامعه بسته است. من چیز مستقیمی نشنیده‌ام. اما اگر او نمرده باشد یا در وضعیت وخیمی نباشد متعجب خواهم شد چون در جامعه بسته‌ای چون کره شمالی حتی انتشار چنین شایعه‌ای محال است؛ علاوه بر آن پاسخ ندادن به چنین شایعاتی هم عجیب است. بنابر این تا حد زیادی اطمینان دارم او مرده و یا در شرایط عادی نیست.

او ابراز امیدواری کرد که مردم کره شمالی با مرگ کیم جونگ اون بتوانند "نفس راحتی بکشند" و گفت که رئیس جمهور ترامپ حاضر به معامله با کره شمالی در شرایط برد-برد است.گراهام افزود: بنابراین اگر مرگی در کار باشد امیدوارم جانشین او با ترامپ کار کند و کره شمالی را جای بهتری برای همگان تبدیل سازد.

این در حالی است که کازبک تیسریف، قانونگذار روس اخیرا در گفتگو با سفیر کره شمالی در روسیه گفت: هنوز خیلی زود است بخواهیم درباره وضعیت سلامت کره شمالی اظهار نظر کنیم، باید منتظر بیانیه رسمی از سوی پیونگ یانگ باشیم.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره سناتور گراهام: تا حد زیادی مطمئنم کیم جونگ اون مُرده است فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «سناتور گراهام: تا حد زیادی مطمئنم کیم جونگ اون مُرده است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 7 = ?