کد مطلب:  35785 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایشگاه بین المللی نوشیدنیها، چای، قهوه، لبنیات و صنایع وابسته

نمایشگاه بین المللی نوشیدنیها، چای، قهوه، لبنیات و صنایع وابسته

نمایشگاه بین المللی نوشیدنیها، چای، قهوه، لبنیات و صنایع وابسته یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله با حضور شرکت های زیادی برگزار می شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شرکت غرفه سازی نمایشگاهی متدکس

نمایشگاه بین المللی نوشیدنیها، چای، قهوه، لبنیات و صنایع وابسته یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله با حضور شرکت های زیادی برگزار می شود. اگر می خواهید در مورد این نمایشگاه بیشتر بدانید این بخش آسمونی را تا پایان دنبال نمایید چرا که به معرفی نمایشگاه بین المللی نوشیدنیها، چای، قهوه، لبنیات و صنایع وابسته می پردازیم.

عنوان: نمایشگاه بین المللی نوشیدنیها، چای، قهوه، لبنیات و صنایع وابسته

مجری نمایشگاه بین المللی نوشیدنیها، چای، قهوه، لبنیات و صنایع وابسته: کانون انجمن های صنایع غذایی

محل برگزاری نمایشگاه بین المللی نوشیدنیها، چای، قهوه، لبنیات و صنایع وابسته: تهران - تهران - اتوبان چمران - محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی نوشیدنیها، چای، قهوه، لبنیات و صنایع وابسته: از تاریخ 1402/06/26 تا 1402/06/29

معرفی نمایشگاه بین المللی نوشیدنیها، چای، قهوه، لبنیات و صنایع وابسته

نمایشگاه نوشیدنی ها و صنایع وابسته تهران (IBIE) از 22 الی 25 شهریور در شهر تهران کشور ایران برگزار می گردد. نمایشگاه نوشیدنی ها و صنایع وابسته تهران (IBIE) به عنوان یکی از عناوین تخصصی نمایشگاهی در تقویم شرکت سهامی نمایشگاه هاست که مقرر است با حضور جمع کثیری از شرکت‌های مرتبط صنعتی داخلی و خارجی برگزار شود.

کانون انجمن های صنایع غذایی به عنوان یک فراتشکل و با توجه به هدف و وظیفه ذاتی خود درحمایت از صنایع تولیدی و حذف حلقه های واسطه ایی از طریق ارتباط مستقیم تجار، برگزاری مستمر این نمایشگاه را در دستورکارخود قرار داده است. دوره قبلی این نمایشگاه با استقبال خوب صاحبان صنایع مواجه و با حضور 94 شرکت در فضایی به مساحت 6800 متر مربع برگزار شد.

شرکت‌های صنعتی در این نمایشگاه محصولات نهایی، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه کردنند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت نوشیدنی ها و صنایع وابسته و فرصت‌های تجاری موجود بهره گرفتند.

: برای دریافت مشاوره درباره نمایشگاه بین المللی نوشیدنیها، چای، قهوه، لبنیات و صنایع وابسته فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نمایشگاه بین المللی نوشیدنیها، چای، قهوه، لبنیات و صنایع وابسته» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید