کد مطلب:  17904 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مطمئن بودم پیروز می شویم/ منصوریان هرگز اخراج نمی‌شود!

مطمئن بودم پیروز می شویم/ منصوریان هرگز اخراج نمی‌شود!

به گزارش آسمونی، سیدرضا افتخاری پس از پیروزی استقلال برابر ذوب‌آهن اصفهان در ورزشگاه آزادی گفت: بازی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سیدرضا افتخاری پس از پیروزی استقلال برابر ذوب‌آهن اصفهان در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوبی را از استقلال شاهد بودند و توانستند سه امتیاز شیرین را کسب کنند.

وی تاکید کرد: تیم ما سه روز تعطیل است و پس از آن تمرینات آبی‌پوشان آغاز خواهد شد، کادر فنی نقاط ضعف تیم را در این تعطیلات 24 روزه برطرف خواهد کرد و با قدرت بیشتر به لیگ بازخواهد گشت.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که اگر امروز استقلال نتیجه نمی‌گرفت، آیا منصوریان برکنار می‌شد؟ گفت: اخراج منصوریان یک شایعه بوده و او از توانایی‌های بالایی برخوردار است و ما هرگز او را اخراج نخواهیم کرد.

افتخاری در پاسخ به این پرسش که اگر امروز هم تیم نتیجه نمی‌گرفت، شما جوابگوی هواداران بودید یا خیر: گفت: من مطمئن بودم که امروز پیروز خواهیم شد و می‌دانستم که ذوب‌آهن را شکست می‌دهیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا هاشم ساعدی و حسن روشن از شما حکم گرفته‌اند یا خیر؟ گفت: هنوز هیچ حکمی به آنها داده نشده است.

وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا از نتیجه تیم فوتسال راضی هستید یا خیر؟ گفت: در این خصوص نظری ندارم و تنها در مورد استقلال صحبت می‌کنم.

منبع: خبرگزاری مهر

: برای دریافت مشاوره درباره مطمئن بودم پیروز می شویم/ منصوریان هرگز اخراج نمی‌شود! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مطمئن بودم پیروز می شویم/ منصوریان هرگز اخراج نمی‌شود!» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید