مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  20615 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مراسم تحلیف ترامپ چگونه برگزار خواهد شد؟

مراسم تحلیف ترامپ چگونه برگزار خواهد شد؟

به گزارش آسمونی: وبسایت روزنامه تلگراف به جزئیات مراسم تحلیف چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا پرداخت. به نقل...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

how-will-trump-inauguration-be-held
how-will-trump-inauguration-be-held

به گزارش آسمونی:

وبسایت روزنامه تلگراف به جزئیات مراسم تحلیف چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا پرداخت.

به نقل از روزنامه تلگراف، حدود 10 هفته پس از پیروزی شگفتی‌ساز "دونالد ترامپ"، نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا، وی اکنون آماده است تا در مراسم تحلیف خود به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور این کشور سوگند یاد کند. ترامپ قرار است جایگزین باراک اوباما شود؛ اما این جایگزینی باید با برگزاری یک مراسم رسمی در 20 ژانویه (1 بهمن) انجام شود.

در آستانه برگزاری مراسم تحلیف، دونالد ترامپ به همراه معاونش "مایک پنس" در تاریخ 19 ژانویه از "آرامستان ملی آرلینگتون" در ایالت ویرجینیا دیدن می‌کند.

روز 20 ژانویه ساعت 5 بعد از ظهر به وقت گرینویچ (20:30 به وقت تهران)، دونالد ترامپ متن سوگندنامه خود را قرائت می کند. مراسم سوگند خوردن رئیس جمهور جدید آمریکا به وسیله "جان رابرتس"، از قضات ارشد آمریکا، انجام خواهد شد. متن این سخنرانی به شرح زیر است:

"من دونالد جان ترامپ سوگند یاد می کنم که صادقانه به اجرای مسئولیت های ریاست جمهوری آمریکا بپردازم و تمام توانایی خود را در حراست، حفظ و دفاع از قانون اساسی آمریکا به کار گیرم. امیدوارم خداوند مرا در این راه یاری کند."

مایک پنس هم اندکی پیش از ترامپ سوگند یاد می کند. پس از پایان مراسم سوگند، دونالد ترامپ به ایراد سخنرانی می‌پردازد و پس از آن مراسم تودیع باراک اوباما انجام خواهد گرفت.

صبح روز 20 ژانویه باراک اوباما برای آخرین بار از روی تخت خواب خود در کاخ سفید بلند می شود و همان شب، دونالد ترامپ نخستین شب خود را در خانه جدیدش می گذراند. با انجام مراسم تحلیف، کارکنان کاخ سفید هم خود را برای یک محل اقامت جدید آماده می کنند.

صبح روز بعد دونالد ترامپ به اتاق بیضی‌شکل کاخ سفید می رود تا به عنوان رئیس جمهور آمریکا به وظایف خود عمل کند.

همچنین به مناسبت ورود ترامپ به کاخ سفید، در سراسر واشنگتن دی سی مراسم جشن برگزار می‌شود. در این مراسم دونالد ترامپ و مایک پنس و همسرانشان حضور خواهند داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره مراسم تحلیف ترامپ چگونه برگزار خواهد شد؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مراسم تحلیف ترامپ چگونه برگزار خواهد شد؟» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید