کد مطلب:  11983 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سوژه داغی که پس از درگذشت هادی نوروزی سر و صدای زیادی به پا کرد!

سوژه داغی که پس از درگذشت هادی نوروزی سر و صدای زیادی به پا کرد!

1394/07/20به گزارش آسمونی به نقل از سرویس ورزشی جام نیوز، بنگر در این پست اینستاگرامی خطاب به هادی نوروزی نوشته...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
hot-subject-after-the-death-of-hadi-norouzi-a-lot-of-noise-to-his-feet
hot-subject-after-the-death-of-hadi-norouzi-a-lot-of-noise-to-his-feet

1394/07/20

به گزارش آسمونی به نقل از سرویس ورزشی جام نیوز، بنگر در این پست اینستاگرامی خطاب به هادی نوروزی نوشته بود آنهایی که علیه تو فحش می‌دادند، تو را هو می‌کردند و از دست‌شان در اتاق هتل گریه می‌کردی حالا آمده‌اند و به تو می‌گویند با تعصب. بنگر از دورویی آدم‌ها گفته بود و کلی گله و شکایت که انگشت اتهام را به سوی لیدرهای پرسپولیس و البته سردسته شان عباس اسماعیل بیگی نشانه می‌رفت.

البته همان روز اسماعیل بیگی در پستی طولانی از خودش دفاع کرد و در پاسخ به اتهام‌های دوستان و همبازیان هادی و البته حرف‌های نکونام گفت رابطه‌اش با هادی خیلی هم خوب بوده و اصلا او بوده که تربت کربلا را برای هادی نوروزی آورده بود.

اسماعیل بیگی حملات اینترنتی علیه خود را بی رحمانه خوانده بود اما بعد از پست روز جمعه بنگر این حملات بیشتر هم شد. ذیل پست بنگر یکی از هواداران نوشته بود خودش دیده که در بازی با سایپا اسماعیل‌بیگی از هواداران خواسته علیه نوروزی شعار دهند اما اسماعیل بیگی در متن خود نوشته بود همیشه با هادی رابطه خوبی داشته و خانواده نوروزی گواه این مساله است. لیدر پرسپولیس همچنین نوشته اسم آپاچی را خودش روی هادی گذاشته و تهمت زنندگان را نمی‌بخشد و...

اما این توضیحات هم کافی نبود و بعد از پست شنبه بنگر حملات عجیب و غریبی علیه لیدر مشهور پرسپولیس شروع شد تا اینکه بنگر آن پست را برداشت و دیروز در اینستاگرامش نوشت: «من گفتم به هادی فحش دادن همه ریختن سر لیدرهای باشگاه. چرا یک عده سرشونو کردن زیر برف. یادتون نیست بعد بازی سپاهان تو نت واسه هادی چه کار کردین. یادتون نیست تو بازی پدیده هادی توپ می‌گرفت هو می‌کردین. بعد گل گریه کرد.

یادتون نیست توی بازی سایپا هو کردینش. اینا همه که لیدر مقصر نیست. هممون مقصریم.» این پست که لیدرها را از اتهام تبرئه می‌کرد مورد استقبال عباس اسماعیل بیگی قرار گرفت تا او از بنگر تشکر کند و بعد از تعریف و تمجید از شماره 6 تیمش بنویسد: «هادی هم دقیقا حال و هوای تورو داشت اما خودشو کنترل می‌کرد و بغضشو جای دیگه فرو می‌کرد.

ما به امثال تو و رضا نورمحمدی و بقیه بچه‌ها برای قهرمانی نیاز داریم. اگر هم هوادار یا مربی یا... اون بلاهایی که گفتی سر هادی آوردند الان دیگه شک ندارم خودشون پشیمونن و از امروز همه ما از همون آدم‌هایی که باعث ناراحتی شما و هادی شدند گرفته تا خود شما و بازیکنان و... یه مسوولیت بزرگ داریم و اونم یاد و مرام هادیه....»

با این حال حتی اگر این اتهام از لیدرها برداشته شده باشد بنگر مشخصا اعلام کرد در بازی با پدیده و سایپا در همین فصل و در همین ورزشگاه آزادی هواداران پرسپولیس کاپیتان تیم محبوب‌شان را هو کرده‌اند و اینکه می‌گویند فشار روی هادی زیاد بوده کاملا درست است. اگر دقت کنید نوروزی بعد از گلزنی مقابل پدیده و ثبت آن گل زیبا طوری روی زمین افتاد که انگار می‌خواهد گریه کند و از آن فشار خلاص شود.

نوروزی در بازی با سایپا هم حرف و حدیث و هو زیاد شنید همانطور که بعد از خراب کردن پنالتی مقابل سپاهان در فینال جام حذفی بخشی از سکوها را علیه خود دیده بود. آنهایی که در بازی با پدیده و سایپا در ورزشگاه آزادی بوده‌اند شعار علیه هادی و هو کردن‌های او را تایید می‌کنند اما اینکه شعار علیه کاپیتان فقید پرسپولیس سازماندهی شده بوده و برخی لیدرها با او مشکل داشتند درست به نظر نمی‌رسد.

متاسفانه واقعیت این است که غالب هواداران پرسپولیس نگاه مثبتی به کار فنی هادی در پرسپولیس نداشتند و او را بازیکنی متوسط می‌دانستند. این نگاه بعد از کاپیتانی او هم وجود داشت و با توجه به مسوولیتی که نوروزی داشت طبیعی بود با شنیدن این حرف‌ها و صحبت‌هایی که درباره‌اش می‌کنند غصه بخورد.

با این وجود حالا همه آنهایی که در بازی‌های فوق علیه هادی شعار داده‌اند پیش وجدان شان ناراحتند. نه برای دلسوزی، برای اینکه طی روزهای اخیر و با دیدن دوباره فیلم بازی‌های او و گلزنی‌هایش متوجه شده‌اند نوروزی بازیکن بدی نبود و حداقل اینکه برای تیمش تا سر حد توان تلاش می‌کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره سوژه داغی که پس از درگذشت هادی نوروزی سر و صدای زیادی به پا کرد! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «سوژه داغی که پس از درگذشت هادی نوروزی سر و صدای زیادی به پا کرد!» در کادر زیر بنویسید :

9 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید