کد مطلب:  43922 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هازارد : فکر کنم وقت جدایی من فرا رسیده است

هازارد : فکر کنم وقت جدایی من فرا رسیده است

بعد از قهرمانی تیم چلسی در لیگ اروپا و درخشش ادن هازارد و به ثمر رساندن دو گل و دادن یک پاس گل ، تمام توجهات به سران رئال مادرید و انتقال این بازیکن به کهکشانی
زمان مطالعه: 1 دقیقه
Eden hazard - ادن هازارد
Eden hazard - ادن هازارد

Eden hazard - ادن هازارد به گزارش ورزشی آسمونی ، ادن هازارد بعد از کسب عنوان قهرمانی در خصوص آینده خود شروع به انجام مصاحبه کرد و طبق اطلاعاتی که منتشر کرد چنین به نظر می رسد که جدایی این بازیکن در تابستان پیش رو از تیم چلسی قطعی می باشد و منتظر توافقات نهایی دو باشگاه است . وی در خصوص جدایی از چلسی گفت :

هنوز نمیدانم ، فکر میکنم در چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت . تنها هدف فعلی من قهرمانی در لیگ اروپا بود همین و بس .

دی همچنین در ادامه افزود :

من تصمیم نهایی خود را گرفته ام ، همان طور که چند هفته قبل گفتم . الان تنها به دو باشگاه بستگی دارد . من منتظر هر دو باشگاه هستم دقیقا همانند طرفدارانشان . در چند روز آینده همه چیز مشخص می شود . من فکر می کنم این یک خداحافظی است ، ولی فوتبال هیچ وقت مشخص نمی کند ! رویای من بازی در لیگ برتر انگلیس بود . من این کار را برای هفت سال در یکی از بزرگترین باشگاه های جهان انجام دادم ، پس شاید وقت برای یک چالش جدید باشد .

با توجه به این صحبت ها می توان انتقال هازارد به رئال مادرید را قطعی دانست . عدم تمدید هازارد با چلسی و آزاد اعلام شدن این بازیکن در فصل آینده شاید اهرم فشار را برای تیم چلسی اعمال کرده است و این بازیکن با مبلغ 100 میلیون یورو به تیم رئال مادرید بپیوندد اما همانطور که خود هازارد اشاره کرد فوتبال هیچ وقت مشخص نمی کند و باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی رخ می دهد .

نظر خود را درباره «هازارد : فکر کنم وقت جدایی من فرا رسیده است» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید